Tondi 16

Kesklinn, Tallinn

Müüa 95000.00€
2 Tuba
51.7
3/3 Korrus
1957

Kirjeldus:

KORTER:
Pea 3 m laed ning lääne suunal asuv korter on äärmiselt valgusküllane ning avar. Korterisse paistab päike alates lõunast kuni õhtuni. Korteri aknad on vahetatud ja suunaga hoovi poole.
Elutuba koos kööginurgaga on suur ja avar. Köögis asuv kamin tagab hubase õhkkonna.
Magamistuppa on värskelt paigaldatud suur lükandustega riidekapp.
Põrandatel on parkett ning sanitaarruumid on plaaditud. Väike vannituba mahutab wc, duššinurga ning pesumasina.
Esikus on suur sisseehitatud lükandustega riidekapp.

MAJA ja KULUD:
Suurejooneline Stalinistlik kivimaja on oma pea 3m lagede ja paksude kiviseintega ajatu klassika. Hoonel on vahetatud ära katus (laen lõppeb 4 aasta pärast). Majas on kokku vaid 3 korrust. Tänu kõrgetele lagedele mõjub vaade aknast justkui korrus kõrgemalt.
Majal on oma gaasikatel ning igas korteris reguleeritavad radiaaorid. Oma gaasikatla tõttu on talvised arved kuni 130 eurot ning suvised kuni 80 eurot. Kogutakse reservfondi ning maja haldab Olemar. Korterile kuulub kasutamiseks ka keldriboks.

ÜMBRUS:
Hoonel on suur kinnistu(2959 m2), mis võimaldab kõigil parkida ning jätab võimaluse ka grillimiseks ning lastel mängimiseks. Kinnistut ümbritseb aed ning värav on puldist avatav.
Hoone ees asub bussipeatus (Tallinn-Väike), 200 m kaugusel on trammipeatus ning 400 m kaugusele jääb rongipeatus. Südalinna on võimalus sõita mööda Pärnu mnt või Kotka tänavat.

Tule kindlasti tutvuma!

Lisaandmed:

Avatud köök
Gaasiküte
Uus kanalisatsioon
Dušš
Saematerjali ruum
Eraldi toad
Mööbli võimalus
Pakettaknad

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee