Lossi 8

Keila-Joa, Keila vald

Müüa 49990.00€
2 Tuba
46.4
4/5 Korrus

Kirjeldus:

Looduslikult kaunis ja rahulikus kohas korralik 2-toaline korter.

KORTER:
Läbi maja asuv valgusküllane korter on renoveeritud: vahetatud on torustik ja juhtmestik ning aknad. Seinad on tehtud sirgeks ja värvitud ning paigaldatud uus parkett. Magamistuppa on ehitatud garderoobisüsteem. Elutuba on päevase päikesega ning pääsuga rõdule. Esikus on väike garderoobinurk. Korterile kuulub kasutamiseks ka korralik keldriboks. Arved on talvel kuni 160 eurot.
Hinda kuulub kogu mööbel ja tehnika.

MAJA:
Maja on 2009 renoveeritud: vahetatud katus, soojustatud fassaad ning uuendatud juhtmed ja torud. Trepikojad on värvitud, puhtad ja hooldatud ning paigaldatud on fonolukk. Majas on tsentraalne keskküte, mille katlamaja on rajatud teenindamaks nelja korterelamut. Hoov on haljastatud lilledega ja ehitatud on lastemänguväljak ning võimalus on väljas pesu kuivatada. Maja ees asub suurem parkla maja elanikele. Hoone ei asu vahetult suure tee ääres.

ÜMBRUS:
Elamu paikneb Keila-Joa mõisa läheduses. Jalutuskäigu kaugusel (400 m) on mitmed ühistranspordi peatused ning toidukauplus. Piirkond on tuntud ilusa looduse poolt: lähedusse jäävad mitmed terviserajad, Keila juga, marjade rohked metsad ning liivane mererand. Tallinnasse on ca 25 minutit autosõitu ning Keila jääb 10 minuti kaugusele.

Lisaandmed:

Rõdu 1 m2
Keskküte
Uus kanalisatsioon
Vann
Saematerjali ruum
Uus elekter
Eraldi toad
Pakettaknad

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee