Astangu 21

Haabersti, Tallinn

Müüa 87990.00€
2 Tuba
58.9
3/5 Korrus
2006

Kirjeldus:

KORTER:
2-toaline korter on täna kasutusel 3-toalisena. Söögitoa osa on eraldatud köögist ja elutoast kardinate abil ja võetud kasutusele magamistoana. Võimalus on kiiresti taastada algne olukord ja ehitada omale suur avar köök koos söögitoaga. Põrandatel on tamme puitparkett ning vannituba on plaaditud. Esikus ja koridoris on suured lükandustega kapid. Korteril on vaade Harku järvele.

MAJA:
Hoone on ehitatud raudbetoonist aastal 2006, kasutusluba väljastatud. Kinnistul on kokku 3 korterelamut, mida haldab üks korteriühistu. Iga maja kulud ja arvepidamine toimub eraldi ja vastavalt maja vajadustele. Kinnistul asuvad lisaks kaks mänguväljakut ja väike grillmisnurk oja ääres. Majja tuleb kaugküte ja paigaldatud on ATS. Talvised maksimaalsed kommunaalarved on olnud kuni 200 eurot (sisaldades juba elektrit)

LISAD:
Korterile kuulub kinnistul asuv parkimiskoht. Koht asub korteri akende all ning on suures osas aiaga piiritletud, värav on puldist avatav. Korterile kuulub lisaks esimesel korrusel eraldi lukustatav kuiv panipaik. Panipaiga maksumus (2000) lisandub hinnale.

ASUKOHT:
Jalutuskäigu kaugusel on mitmed terviserajad, koolid, lasteaiad, kauplus ja Harku järv. Kesklinna on autoga ca 15 minutit.
- Kool ~900m
- Lasteaed ~700m
- Ühistranspordi peatused: ~100 m
- Oja ~30m
- Harku järv ~500m
- Pood ~70m
- Kaubanduskeskus (Rocca Al Mare) ~2km
Tule kindlasti tutvuma!

Lisaandmed:

Keskküte
Lukustatud esiuks
Vann
Saematerjali ruum
Eraldi toad
Pakettaknad
Tasuta parkimine

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee