Sinilille 2/1

Peetri, Rae vald

Müüa 115000.00€
2 Tuba
59.7
2/2 Korrus
2017

Kirjeldus:

Müüa uus päikese poolse rõduga 2-toaline korter

KORTER:
Valgusküllane 2-toaline korter on suunaga edelasse, seega päevase päikesega. Korteri üldpind on 48,7 m2 millele lisandub 11 m2 rõdu. Õnnestunud planeeringuga korteril on suur avar esik (võimalus paigaldada garderoob), mahukas vanniga vannituba ning eraldi kööginurk. Integreeritud külmkapi ja nõudepesumasinaga ning vaikselt sulguvate sahtlitega. Köögimööbel on Baltesti valmistatud. Magamistoast ja elutoast avaneb pääs 11 m2 rõdule.
Müümise põhjuseks on omaniku tööga seotud kolimine. Korter on vaba koheseks üleandmiseks uuele omanikule.

MAJA:
Sinilille arenduses ehitati kokku kuus kahe sissepääsuga kahekorruselist maja, igas 20 korterit. Majade vahele rajati kinnistusisesed kergliiklusteed, kõrghaljastusega rohealad istumiskohtade ja laste mänguväljakuga. Hoone sai siseviimistluse ja kasutusloa 2017 detsembris. Kuni selle aasta lõpuni kehtib veel arendaja poolne garantii. Korteris on kaameraga fonoluku süsteem.

KOMMUNIKATSIOONID:
Igal kortermajal on autonoomne gaasikatlamaja. Ventilatsioon on lahendatud korteripõhise soojustagastusega. Kommunaalkulud on seetõttu väga madalad: talvel ca 65 eurot ja suvel ca 40 eurot.

LISAD:
Korteri juurde kuulub lisaks maja kõrval asuv notariaalse kasutuskorraga kinnitatud parkimiskoht ning esimesel korrusel asuv soe ja lukustatud panipaik.

ASUKOHT:
Sinilille vahetus läheduses on Spot of Tallinn ning ühistranspordi peatus. Vaid 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel on 2016 avatud Järveküla kool, kooli ujula ja spordikeskus. Peeris leidub veel Aruheina lasteaed, Peetri Lasteaed-Põhikool ning Peetri spordihoone ning mitmed söögikohad (Peetri tuulik, Armudu, Hesburger, Subway) ja Selver. Ööpäeva ringselt on avatud Circle k tankla. Ülemiste keskusesse on ca 5 minutit autosõitu ja kesklinna ca 15 minutit.
Tule tutvuma!

Lisaandmed:

Rõdu 1 m2
Köögimööbel
Gaasiküte
Vann
Pesumasin
Saematerjali ruum
Eraldi toad
Mööbel

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee