Saviranna tee 158

Saviranna, Jõelähtme vald

Продажа 199990.00€
4 Комнат
185.3
/2 Этаж
2010

Описание:

Merekaldal asuv unikaalne maja koos oma rannaga. Võimsad päikeseloojangud otse tagahoovis.

HOONE:
1985 ehitatud võimas suvila on saanud 2010 uue projekti ja laienduse. Uus osa on ehitatud fiboplokist, kaetud penoplasti ja tuuletõkkega ning krohvitud. Paigaldatud on plekkkatus ja viking window aknad. Vanem osa vajab aastaringseks elamiseks soojustamist. Tervel majal on uus juhtmestik ning torustik. Hoonel on 2 merevaatega rõdu ning üks suur päikesepoolne terrass.

PLANEERING:
Majas on kokku 4 magamistuba ning suur võimas läbi kahe korruse koos kaminaga elutuba. Rajatud on 2 eraldi asuvad wc-d ning saun, kust on otse pääs terrassile. Suurimast magamitoast on pääs merevaatega rõdule. Võimalus on veel maja planeeringut muuta.

TEHNOSÜSTEEMID:
Majal on 25A elektrit ning liitumine ühistule kuuluva puurkaevuga. Kanalisatsioon on lahendatud kogumispaagiga. Vee eest tasutakse aastas korra puurkaevu hooldutasu. Magistraaltorustik on vahetatud. Küte on lahendatud põrandakütte ning õhksoojuspumbaga. Lisaks on olemas ka kamin ja korralik salvestav Firenze ahi.

HOOV:
Krunt on kolmest küljest ümbritsetud aiaga. Rajatud on grillmajake, kuur ning suitsuahi. Terve hoov on kaetud muruga ning rõhku on pandud ka haljastusele: püsikud ja suvelilled. Lisaks pakuvad silmailu võimsad puud, mis hoiavad kinni tuule. Kinnistu hulka kuulub ka osa rannast.

ASUKOHT:
Saviranna küla on Rebala muinsuskaitse alasse kuuluv väike privaatne koht mere ääres 28 majaga, kus 70% elanikest on aastaringselt kohapeal. Piirkond on ümbritsetud aiaga ja sisse pääseb puldiga avatavast väravast ning loodud on MTÜ Saviranna külaselts, kes justkui ühistu küla haldab. Teed kuuluvad vallale ning on ka talvel lumest puhtad. Lisaks käib piirkonnas ka hommikuti ning õhtuti koolibuss. Lähim suurim linn on Maardu ca 2 km, kus on olemas koolid, lasteaiad, kauplused ja kõik muu eluks vajalik.

Дополнительные данные:

Морская вода
Кухонная мебель
heating_pump
Подогрев пола
Печное отопление
Камин
Территория с забором
Отдельный туалет и ванная
Сауна
Душ
Хуторская постройка
Помещение для пиломатериала
Tерраса 1 m2
Помещение для переодевания
Пакетные окна
Паркет

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee