Juubelitammede tee 15a

Saku, Saku vald

For sale 134900.00€
2 Rooms
47.6
3/4 Storey
2020

Description:

SUUR RÕDU 7,3 m² , KÕRGED 2.90m LAED, LIFT, B-ENERGIAKLASS, AUTOKOHT MAJAALUSES PARKLAS, PANIPAIK.

Korter

Korteri siseviimistlus on heledates toonides, põrandamaterjaliks on stiilne ja vastupidav ühelipiline naturaalparkett, esikus ning vannitoas keraamiline plaat. Suure toa ühes seinas on intregeeritud köögimööbel. Korteri uksed on parketiga sarnases toonis. Maast laeni plastraamides aknad. Need on osaliselt avatavad ja neis kasutatakse kolmekihilist klaaspaketti. Vannitoa seintele suuremõõtmeline keraamiline plaat ja laes niiskukindel moodulripplagi. WC-pott on süvistatud loputuskastiga, dušš termostaadiga. Duššiseinad on kirkast klaasist ning varustatud renntrappidega.

Küte ja ventilatsioon

Kortermaja soojavarustus on lahendatud AS Saku Maja tsentraalse kaugkütte baasil. Korteris on energiasäästlik vesipõrandaküte. Korteri hea õhuvahetuse ja tervisliku siseõhu tagab soojustagastusega sundventilatsioonisüsteem.
Kommunaalkulud suvel ca 60-70 eurot talvel ca 100-120 eurot.

Maja

Valmimisaeg 2020a teises pooles.
Energiaklass B
Vundament, seinad, laed ja katus
Hoone kandvad konstruktsioonid toetuvad vaivundamendile. Välisseinad on laotud 200 mm paksustest Bauroc plokkidest, trepikojad ja koridorid betoonkividest. Seinad on soojustatud ja krohvitud. Vahelaed on raudbetoonist õõnespaneelidest. Paneelide peale on sammumüra tõkestamiseks paigaldatud sammumüra plaat ja tehtud betoonist tasanduskiht. Hoonel on rullmaterjalist katusekattega lamekatus.
Siseseinad, sisetrepid ja koridorid
Kõik korterite vahel ning korterite ja trepikoja vahel olevad siseseinad on helikindluse tagamiseks laotud 190 mm paksustest ja täis betoneeritud betoonkividest. Kõik korterite niisked ruumid on laotud 100 mm Bauroc plokkidest, tubade vahelised siseseinad 100 mm Bauroc plokkidest. Trepikoja ja koridoride seinad on värvitud ja koridoride lagedeks on moodulripplagi. Kortermajas on kaks lifti, mõlemale trepikojale üks.

Ümbrus

Saku on rohelise ja turvalise elukeskkonnaga väikealev Harjumaal. Siin on kõik igapäeva eluks vajalik: lasteaed, gümnaasium, bussi-ja rongipeatused, kauplused ning vaba aja veetmise võimalused
Tallinna vahetu lähedus ja hea transpordiühendus säästab aega ning võimaldab kiirelt liikuda linna ja tagasi.

Ümbritsevad eramajad ja roheline ümbruskond loovad privaatse olustiku ning ideaalse keskkonna lastega peredele ja ka neile, kes armastavad aeg ajalt pargis jalutada.
Juubelitammede tee 15a kortermaja asub Saku aleviku keskel ja Saku mõisa pargi lähistel.

Helista ja tule vaatama! Oma silm on kuningas.
+372 5250 245

Additional details:

Balcony 1 m2
Kitchen furniture
Refridgerator
Open kitchen
Floor heating
Central heating
Locked first door
Steel door
Cabel TV
Internet
Shower
Underground garage
Room for saw timber
High ceiling
Separate rooms
PVC windows
Parquet
Elevator
stove_induction
City centre
Roads in good condition
Free parking

Peep Koitlepp

+3725250245
peep@prisma.ee