E. Vilde tee 123

Mustamäe, Tallinn

Anda üürile 595.00€
3 Tuba
48.1
/4 Korrus
1965

Kirjeldus:

KORTER
Valgusküllane korter asub 4-korruselise hoone 4. korrusel. Välisuksest pääseb magamistuppa ning koridori, magamistoa kõrval on WC. Edasi avaneb avar köök-elutuba, millest pääseb teise magamistuppa.
Korter on osaliselt möbleeritud.
Köögis gaasipliit, külmik ning uus söögilaud koos toolidega(Uus pilt lisandub veebruaris).

HOONE
Majal on soojustatud fassaad, katus. Trepikoda on värskendatud ning paigaldatud fonolukkudega turvauksed. Lisatud mõõtjatega radiaatorid ning uuendatud küttetorustik.

ÜMBRUSKOND
Asukoht on väga mugav. 600 m kaugusel on igiroheline mänguväljakutega Männi park. Kauplused jalutuskäigu kaugusel (Maxima, mini-Rimi, Grossi, Konsum). Lähimad lasteaiad on Kadaka Lasteaed, Tähekese Lasteaed, Pallipõnn, Õunake, Männikäbi. Koolidest on lähimad Kadaka Põhikool ja Tallinna Mustamäe Gümnaasium. Jaluguskäigu kaugusel on samuti Kaja Keskus ja uus Mustamäe Elamus Spa. Lähim ühistranspodi peatus on Kaja, kus peatuvad nii bussid kui ka trollid. Hea ühendus nii kesklinna, kui ka Mustamäe, Nõmme ja Õismäe piirkonnaga.
Eesti suurim spaa ja saunakeskus, Eesti suurim 16 rajaga bowlingusaal, Värskelt sisustatud jõusaal ja rühmatrennid, Eesti suurim batuudikeskus, Baltikumi moodsaim võimlemissaal- Kõik see on 3 min jalutuskäigu kaugusel.

LISAINFO:
Kommunaalkulud on keskmiselt suvel 100€ ja talvel 200€ kuus.
2019 aastal võitis see maja KONKURSI “KAUNEIM KORTERMAJA” KÜ Eduard Vilde tee 123 (Tallinn). “Kauneim kortermaja” on Vabariigi Presidendi konkursi “Eesti kaunis kodu” alakategooria, mida korraldatakse alates 2009. aastast Eesti Korteriühistute Liidu ja Eesti Kodukaunistamise Ühenduse koostöös.
Parkimiskoht maksab 8€ kuus.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1. kuu üür ette ning tagatisraha ja lepingutasu summas 550€.

Huvi ja küsimuste korral võtke ühendust!
Jürgen H.

Lisaandmed:

Tasuline parkimine
Gaasipliit
Pakettaknad
Mööbel
Mööbli võimalus
Saematerjali ruum
Pesumasin
Dušš
Metalluks
Lukustatud esiuks
Avatud köök

Jürgen Hintsov

53453804
jyrgen@prisma.ee