Sõle tn 5

Põhja-Tallinn, Tallinn

Anda üürile 450.00€
2 Tuba
44.0
5/5 Korrus
1969

Kirjeldus:

KORTER
Kahetoalises ca 44 m² üldpinnaga korteris on esik, eraldi tubadena elutuba, magamistuba ja köök ning panipaik. Samuti on korteril rõdu ja keldriboks. Sanitaartehnika on uus, köögimööbel heas seisukorras. Akendest paistab hommikupäike ja vanalinn. Korter on puhas ja seintel on valge värv.
Korter on möbleeritud. Küttekulud mõõdetavad korterite kaupa. Korteris kuni 1Gbit/s ülikiire interneti võimalus.
Hetkel üürnik sees ja korter vabaneb kokkuleppel.

KULUD JA PARKIMINE
Korteriga kaasnevad kommunaalkulud olid eelmine aasta ca 50€ suvel ja 100€ talvel. Detsembri arve oli 180€, sobivusel aitan teha linnavalitsusse taotluse küttekulude toetuseks.
Parkimine on Maja ees tasuta.

MAJA
Majas on aktiivne korteriühistu. Maja otsaseinad on soojustatud. Renoveeritud katus ja trepikojad. Vahetatud kõik veetorud ja elektrijuhtmed. Rahulikud naabrid. Parkimine on maja ees/ ümbruses tasuta. Korteri juurde kuulub mahukas panipaik keldris.

ÜMBRUSKOND
Maja on hea asukohaga: Sõle tänava ja Paldiski manatee ristmiku läheduses, Kristiine linnaosa piiril. Läheduses on mitmed kauplused, arstiabi, koolid, lasteaiad. Kristiine kaubanduskeskus autoga 5 minuti kaugusel, jalutades 15 minutit. Vanalinn jääb 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Hea transpordiühendus linnaga: trolli- ja bussipeatused mitmes suunas, majast vaid paar minuti kaugusel.

LEPINGU SÕLMIMINE
Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür: 450€ ja lepingutasu 450€ (sis. km).
Korter üüritakse välja Rendin üürilepinguga, mis vabastab üürniku tagatisraha kohustusest, teeb dokumentide vormistamise mugavaks ja vähendab üürisuhtest tulenevaid riske. Üüri maksele lisandub igakuine teenustasu 2.5% kuu üürist.

Lisainfo ja huvi korral võtke ühendust!
Jürgen H.

Lisaandmed:

Tasuta parkimine
Gaasipliit
Pakettaknad
Mööbel
TV
Uus elekter
Saematerjali ruum
Pesumasin
Boiler
Dušš
Uus kanalisatsioon
Internet
Telefon
Kaabel tv
Lukustatud esiuks
Keskküte
Külmkapp
Köögimööbel

Jürgen Hintsov

53453804
jyrgen@prisma.ee