Pirita tee 26

Kesklinn, Tallinn

For sale 289900.00€
4 Rooms
109.1
3/9 Storey
2015

Description:

MAJA
Meerhofi Residents valmis 2015 aastal, 9-korruseline korterelamu on modernne ja läbimõeldud arhitektuuriga. Tegemist on B energiaklassi majaga. Majas on autonoomne gaasikatlamaja.
Hoone on varustatud „targa kodu“ lahendusega, mis võimaldab korteri esikusse paigaldatud juhtpuldi abil reguleerida korteri temperatuuri tubade kaupa ja korteri ventilatsiooni ning jahutust tervikuna. Kodust eemal olles on võimalik kaugjuhtimisega jälgida oma korterit nutitelefonist.
Valgusküllane ja avar korteri pakub ruumi nii lastele kui ka endale.

KORTER
Läbi maja planeeringuga 4-toaline korter 109,1 m2 asub kolmandal korrusel.
Eluruumide põrandad on kaetud kõrgkvaliteetse laudparketiga. Vannitoas kvaliteetne santehnika, põrandad ja seinad kaetud keraamilise plaadiga. Sisekujunduslahendused on teostatud maitsekalt.
Igas toas ettenähtud moodulpesa TV ja interneti jaoks.
Korteris on vesipõrandaküte, õhuvahetus tagatakse korteripõhise soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseadmega.
Korteril on kolmekordse klaaspaketiga puit-alumiiniumaknad, mis avanevad lõuna-lääne suunda – pävane ja õhtupäike. Elutoast pääseb avarale merevaatega rõdule 12,8m2.

PARKIMISKOHT JA PANIPAIK
Korter müüakse koos maalaulses garaazhis asuva parkimiskohaga (väärtus 20000.- eur) ja panipaigaga (6000.- eur), mis lisanduva korteri hinnale.

ÜMBRUS ja PARKIMINE
Hoone paikneb Tallinna enimhinnatud piirkonnas, Pirita Linnaosas. Jalutuskäigu kaugusel Pirita Rand ja Kadrioru park, 5min. autosõidu kaugusel Tallinna kesklinn, Tallinna parimad koolid, teatrid, restoranid ja ostukeskused. Vaikne ja eraldatud elukvartal roheluses, vaid mõne sammu kaugusel Pirita rannapromenaadist.

Ainulaadne pakkumine! Tule tutvuma!

Additional details:

Sea water
Balcony 1 m2
Kitchen furniture
Floor heating
Gas heating
Video cameras
Neighbour surveillance
Locked first door
Steel door
Internet
Bath
Shower
Washing machine
Room for saw timber
Separate rooms
Possibility of furniture
PVC windows
Parquet
Elevator
Free parking

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee