Koidula 24

Kadriorg, Tallinn

For sale 209000.00€
2 Rooms
53.7
1/3 Storey
2006

Description:

KORTER:
Võib ilma lisainvesteeringuid tegemata sisse elama asuda, kõik eluks vajalik olemas. Avar ja valgusküllane, läbi kahe korruse korter asub Kadrioru pargi ja luigetiigi vahetus läheduses. Väga kõrgel esimesel korrusel asuv korter on disainitud Aet Pieli poolt ning kasutatud on vaid parimaid materjale ja tehnikat. Läbivaks disainijooneks on heledad ja soojad toonid. Korteril on maast laeni avarad ja valgusküllased kahekordsed puitkaknad. Tubade põrandaid katab naturaalne tammeparkett, vannitoas Teak Marine puitpõrand. Korter on seest uueväärne.
Esimesele korrusele jääb avar elutuba koos kööginurga ja rõduga (1,4 m2).
Köögimööbel on samuti eritellimustöö ning lisaks paljudele panipaikadele mahutab pesumasinat, nõudepesumasinat, kubu ning pliit (De Dietrich). Päikselistel hommikutel loob toreda atmosfääri köögiseina klaasplokkidest tulev valgus.
Elutoa teeb eriliseks ja hubaseks ning talveõhtud õdusaks klaasuksega nurgakamin. Esikus on suur peegellükandustega riidekapp koos panipaigaga. Erilise planeeringuga korteri teisel korrusel on magamistuba koos valge garderoobikapiga ja avara vannitoaga. Magamistoas on teleripaigaldamise valmidus seinale loodud. Vannitoas on mahukad kapid (Aet Piel disain), pikk seinast seinani peegel, wc ning dušširuum (aurusauna ja raadioga). Magamistoast avaneb pääs hoovipoolsele päikseterrassile (11,8 m2), kus saab nautida vaikust ja privaatsust. Terrassil on tuulevaikne ning võimalus nautida päikest juba varakevadel. Olemas on ka pistik ning valgustus.
Korterisse on paigaldatud valvesüsteem. Hoone soklikorrusel asub korteri juurde kuuluv riiulitega panipaik (3,6m2). Hind sisaldab peaaegu kogu mööblit ja tehnikat.
Kokku on pinda kasutamiseks 66,9 m2: 53,7 m2 korter, 1,4 m2 rõdu ning 11,8 m2 terrass. Lisaks veel panipaik 3,6 m2.

KOMMUNAALID:
Majal on oma gaasikatlamaja ning korterites on radiaatorid, mis on varustatud termostaatidega. Talvine arve on kuni 140 eurot ning suvine jääb 60 euro ringi. Arved sisaldavad elektrit.

MAJA:
L.Koidula 24 on hoone, mis on kajastatud nii Eesti Arhitektide Liidu kodulehel ning käsitletakse esinäidisena Kadrioru moodsa arhitektuuri vallas. Tõeliselt pilkupüüdev maja on huvitav kombinatsioon vana ja uue disaini ühendamisest. 2006 ehitatud hoonel on olemas kasutusluba. Omanikel on võimalus kasutada suurt privaatset hoovi koos mänguväljakuga.

ASUKOHT:
Asukoht on fantastiline: jalutuskäigu kaugusel on ühistransport (3 min jalutustee trammipeatusesse), Kadrioru park, KUMU Kunstimuuseum, Presidendi loss, Pirita ranna promenaad, mitmed kvaliteetsed restoranid/kohvikud: Kathariental, Cantina Carramba, Taverna Del Gallo Nero jne. Auhinnatud Gourmet Coffee kohvik on otse teisel pool teed. Ühesuunaline tänav tagab vaiksema keskkonna.

Additional details:

Another source of water
Balcony 1 m2
New sewerage
Shower
Room for saw timber
Wall cabinet
New electric system
Via several floors
Separate rooms
PVC windows
Parquet
City centre
Roads in good condition

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee