Kadaka

Kõnnu, Kuusalu vald

Müüa 175000.00€
6 Tuba
180.0
/2 Korrus

Kirjeldus:

Müüa kaunis talukoht.

TALUMAJA:
Maja on ehitatud 1905 aastal ning on renoveeritud 1993 aastal. Korrastati katus ja ehitati juurde tuulekoda, esik ning wc koos pesuruumiga. Palkmaja on 50 m2 ja klassikalise planeeringuga: 2 ahju keset maja ning pliidiga köök ja eraldi asetsev söögituba ja lisaks kaks magamistuba. Ehitatud on ka trepp teisele korrusele, kus hetkel on tühi ruum. Majas on puurkaevuvesi (15 m) ning rajatud kogumiskaev koos imbväljakuga. Küttekulu on olnud siiamaani ca 10 ruumi puid.

UUS ELUMAJA:
Uus maja on ehitatud 2009 aastal. Maja on kalasaba puitkarkassi ning kivikatusega. Esimesel korrusel on köök, garderoob, magamistuba, kabinet ja trepihallid koos suurema pesuruumi ja lisa wc-ga. Teisel korrusel trepihall, 2 tuba ja pääs rõdule. Majal on olemas kaks korstent kahe ahju ja pliidi tarbeks. Üks ahi on juba paigaldatud. Lisaks on veetud ära torud õhksoojuspumba tarbeks. Maja on musta karbi kujul ja vajab sisetöid. Majas on puurkaevuvesi (35 m) ning rajatud kogumiskaev koos imbväljakuga.

ABIHOONED:
Küün: Valmis on valatud 12x30 m2 suurune vundament. Peal on hetkel puidust 355 m2 suurune otstest lahtine hoone, mida hetkel kasutatakse laona. Kõrval väike lisahoone töönurgaks.
Ait: osaliselt korrastatud vanem hoone, mida hetkel kasutatakse panipaigana. Lisaks on plaan ehitada osaliselt välja ka teine korrus külaliste magamistoaks.
Puukuur: 18,9 m2 kuur on puidust hoone 2 aasta puude hoidmiseks koos töölaua ja nurgaga.
Lisa: olemas on veel kaks vana vudamenti. Seega saab sinna ka ehitusõiguse kahe lisahoone jaoks.

HOOV ja ÜMBRUS:
Majani viib kõvakattega tee ja paigaldatud on uued korralikud väravad. Hoovis on ringtee. Aias kasvavad erinevad marjapuud ning nooremad ja vanemad õunapuud. Palju on ka erinevaid puid: tammed, männid ja kadakad. Krunt asub Tallinnast vaid 50 km ehk 35 minutilise sõidu kaugusel. Lähim pood on 2 km kaugusel ja lähimad koolid ja lasteaiad on Loksa linnas ja Kolga alevikus ca 13 km kaugusel.

Lisaandmed:

Pakettaknad
Saematerjali ruum
Sügav kaev
Taluhoone
Dušš
Ahjuküte

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee