Aianduse tee

Pirita, Tallinn

Müüa 220000.00€
5 Tuba
169.4
/2 Korrus
2002

Kirjeldus:

Müüa kaunis romatiline kodu linnas.

Maja:
Maja on ehitatud vaid enda jaoks. Sisedisain on läbimõeldud ja terviklik jättes inglise romatilise mägimajakese mulje. Ajakirjanduses on varasemalt ka maja disain esile tõstetud ja reklaamitud kui roosiromantilist maakodu linnas. Tegemist on segaehitisega: osaliselt puit ja osaliselt fiboplokk. Katus on plekist ja majal on ees 3 x pakettaknad.

Esimene:
Esimesel korrusel on kaunis avar ja valgusküllane elutuba, väike hubane köök, kaminasaal, vannituba ja lisamagamistuba. Köögis on olemas gaasipliit ja puidust mööbel. Efekti lisab veel elegantne käsitsi voolitud kivimustriga sein. Vannitoas on olemas wc, duššinurk ja omapäraste heegeldatud ustega panipaigad. Soovi korral saab teha vannitoa pikenduse ja kaminasaali ehitada juurde sauna. Magamistuba on vaatega maja ette ja eraldi garderoobiga. Elutuba on avar ja katuseakendega ning vaatega hoovi. Välja on jäetud paistma elegantsed ja pilkupüüdvad laetalad. Olemas on ka hubane kamin. Elutoa sambad on laotud tellistest ja viimistletud paksu krohviga, kuhu on käsitsi voolitud maakivi kujutised. Elutuba ja esikut lahutab puidust võrele kinnituv klaasist sein.

Teine:
Teisele korrusele viib kaunis puidust nikerdustega trepp. Üleval on suurem lugemisaatrium ning pääsud magamistubadesse. Üks magamistuba on vaatega maja ette ja ühel magamistoal on pääs rõdule. Eriliseks teeb tubades kindlasti kaunite tumedate talade ja romantilise tapeedi olemasolu.

Küte:
Maja köetakse õhksoojuspumpadega, kaminaga või vajadusel on paigaldatud ka põrandaküte. Kulutused talvel on ca 200 eurot ja suvel ca 50 eurot. Elektrit on 16 A ja maja on liitunud Tallinna tsentraalse vee ja kanalisatsiooniga.

Aed:
Haljastatud korralik hoov on naabritest kõrge aiaga eraldatud. Olemas on erinevad viljapuud. Eriliseks teeb väliköögi olemasolu. Võimalus on kasutada pliiti ja suitsuahju ning mõnusat suurt terrassi. Lisaks on võimalik vihmased ilmad ja sumedad augustiööd või lausa jõuluõhtu veeta aiamajakeses. Majake on avar ja klaasitud ning hubase massiivse kaminaga. Hoovis asuvad ka kaks suuremat kuuri.

Ümbrus:
Maja asub tupiktänava lõpus, kus elavad sõbralikud ning toredad naabrid. Piirkonnas on ka lastega peresid. Vaid 300 m kaugusel asub Mähe vabaajakeskus, kus leiavad tegevusi nii noored kui ka vanad. Toimuvad erinevad kunsti ja spordiringid ning treeningud. 500 m kaugusel on ühistranspordipeatused ja jalutuskäigu kaugusele jääb ka toidukauplus. Kesklinna on ca 10 minutiline autosõit.

Tule kindlasti tutvuma, sest teist sellist majakest ei ole!

Lisaandmed:

heating_pump
Põrandaküte
Kamin
Dušš
Taluhoone
Terrass 1 m2
Riietusruum
Mööbli võimalus
Pakettaknad
Garaaž 1 m2

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee