Tammsaare 87

Mustamäe, Tallinn

Müüa 99990.00€
3 Tuba
61.5
12/14 Korrus

Kirjeldus:

Müüa renoveeritud 3-toaline korter.

Korter on suunaga lõunasse ja seega päevase päikesega. Korteril on vahetatud kõik aknad ning uuendatud siseilmet. Korter on 61.5 m2 millele lisandub 4,5 m2 rõdu. Eriliseks teeb panoraamvaade 12 korruse akendest.
Köök asub elutoast eraldi ja on mitmete panipaikadega ning eraldi osaga söögilaua jaoks. Hommikukohvi juures avaneb kena vaade Mustamäele. Elutoast on pääs rõdule, mis on klaasitud ja väikese sahvriga.

Magamistoad on tapeeditud ja vaatega Mustamäele. Suuremas magamistoas on lisaks peegel lükandustega sisseehitatud suur kapp.
WC ja vannituba asuvad eraldi. Mõlemad ruumid on plaaditud ja avaras vannitoas on lisaks ka põrandaküte ning pesumasin.
Esikus on suur sisseehitatud lükandustega kapp ning magamistoa lähedusse jääb lisaks ka väiksem panipaik. Soovi korral jääb mööbel hinna sisse. Suvised kulud jäävad 80 euro ringi ja talvised 200 euro ringi.

Majal puuduvad laenud ja korrastatud on püstakud, torustik, soojasõlm ning paigaldatud uued radiaatorid ja lift. Värske ilme on saanud postkastid ja koridor. Majas puuduvad võlgnikud. Müüdaval korteril on otsesed naabrid vaid üleval ja all korrustel. Samal korrusel on naabrite seinte vahel koridorid.
Majast vaid 300 m kaugusel on mitmed lasteaiad ja koolid ning ühistranspordipeatused. Lisaks jäävad suured kauplused (Mustamäe keskus ja Mustika keskus ) vaid 5 minutilise jalutuskäigu kaugusele.

Tule kindlasti korteriga tutvuma!

Lisaandmed:

Rõdu 1 m2
Köögimööbel
Keskküte
Uus kanalisatsioon
Vann
Uus elekter
Eraldi toad
Mööbli võimalus
Pakettaknad
Parkett
Lift
Suletud rõdu

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee