Männiku tee

Aruküla, Raasiku vald

Müüa 299990.00€
6 Tuba
260.0
/2 Korrus
2013

Kirjeldus:

Müüa WOW-efektiga maja Arukülas.

MAJA:
Fantastiline kivimaja on ehitatud Fibost, mis on soojustatud penoplastiga ning väljast on viimistletud elegantse klombitud tumeda telliskiviga. Vahelaed on paneelidest ning siseseinad kivist. Tervikliku välimuse tagab veel tume kivikatus. Majal on 2 korrust, millest esimene on kõrgete pea 3 m lagedega. Esimesel korrusel on 180 m2 ja teisel ca 80 m2. Olemas on nii ehitusluba kui ka kasutusluba.

PLANEERING:
Terve esimene korrus (180 m2) on välja ehitatud ja möbleeritud. Suur avatud köök koos elutoaga on vaadetega maja ette ning 4 magamistuba jäävad vaatega maja taha. Lisaks on majas saun koos duššinurgaga, lisavannituba koos wc-ga ning majapidamisruum koos väiksema wcga ja eraldi ruum garderoobi jaoks.
Võimalus lõpetada soojustatud teise korruse (80 m2) viimistlus vastavalt oma soovidele.

SISUSTUS:
Maja siseviimistlus on väga elegantne ja maitsekas: materjalid on kvaliteetsed ja enamus mööblist on eritellimusel.
Köök on iga perenaise unistus: mahukas, avar ja valge. Kasutatud on De Dietrich tehnikat. Köök on eraldatud elutoast köögisaarega, kuhu sisse on edukalt peidetud kuivainete riiulid. Olemas on ka lisasügavkülmutuskapp ning väga vajalik köögihunt!!
Elutuba on avar, kaminaga ning maast laenu eritellimusel riiulitega. Hubasust loob ka õdus istumisnurk koos panipaikadega.
Magamistubadesse on sisseehitatud garderoobid või niššid selle jaoks. Peamagamistoal on seina taga walk-in garderoob.
Võrratu disainiga saunast on pääs otse terrassile, kus asub ka tünnisaun. Lisaks on olemas ka väike külmkapp ekstra saunaõllede jaoks. Vannitubades on Vitra ja Gustavsberg sisustus ja seadmed.
Majas on kasutatud erinevaid efektseid LED valgustuslahendusi kui ka kallimaid lühtreid.

KOMMUNIKATSIOONID:
Majal on elektriliitumine 3 x 20 amprit. Lisaks on olemas oma puurkaev ja kogumispaak (tühjendus 2 x aastas). Küttena on kasutusel vesipõrandaküte, mis on õhk-vesi soojuspumba baasil. Talvised arved jäävad vaid 200 euro juurde. Lisaks on paigaldatud ka G4S valve.

HOOV:
Maja ees on autovarjualune ning pooleli olev lisahoone, millest on võimalik teha saunahoone või väike töökoda/garaaž. Maja hoovi poolses osas on suur avar terrass ning kauni loodusliku kõrghaljastusega aed. Tegemist on tupik tänava viimase majaga, mis on ümbritsetud kahest küljest metsaga.

ÜMBRUS:
Aruküla on armas roheline alevik Tallinna külje all, kus kõik vajalik on 1 km raadiuses. Olemas on kaks kooli (põhikool ja vaba Waldorfkool), lasteaed, mitmed ühistranspordi peatused, raamatukogu ning kauplused. Suurepärane on ka aleviku spordi- ja kultuurielu: korraldatakse teatreid, konserte ja spordiüritusi/ringe. Majast vaid 500 m kaugusel on valgustatud Aruküla terviserada ja talvine suusarada. Tallinnasse on vaid 20 kilomeetrit.
Lähimad suuremad asulad, Jüri, Raasiku, Kostivere ja Lagedi, jäävad ca 7 km kaugusele.
Tule kindlasti tutvuma!

Lisaandmed:

Köögimööbel
Põrandaküte
Naabrivalve
Saun
Dušš
Pesumasin
Taluhoone
Saematerjali ruum
Seinakapp
Terrass 1 m2
Riietusruum
Mööbli võimalus
Pakettaknad
Kivikatus

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee