Vihasoo, Kuusalu vald

Müüa 90000.00€
5 Tuba
100.0
/2 Korrus
1969

Kirjeldus:

Müüa armas talukompleks mere lähedal.

ELUHOONE:
Hubane väike majake on ehitatatud 1969 aastal. Maja on soojustatud, paigaldatud on tuuletõke ning väljast krohvitud. Majas keskel on suur ahi, mis tagab sooja terve talve vältel (10-12 ruumi aastas). Vannitoas on olemas lisaks ka põrandaküte. Majal on pakettaknad ja põrandaid katab parkett.
Kogu maja on renoveeritud 12 aastat tagasi. Uuendatud on siseviimistlust, vahetatud on juhtmestik ja torustik ning soojustati maja.
Esimesel korrusel on mõnus suur ja avar elutuba koos köögiga. Alles on jäetud pliit nagu taludele kohane. Lisaks leidub veel kaks magamistuba, plaaditud wc koos vannitoaga ning esik koos suure panipaigaga.
Teisele korrusele viib puidust trepp. Jõudes üles on paremat kätt seinas suurem panipaik. Soovi korral saab teha sellest ka väiksema lastetoa. Lisaks on teisel korrusel suur läbikäidav hall, mis viib ülemise korruse magamistuppa.
Vesi tuleb puurkaevust ja majas on olemas 80l boiler.

AIT:
50 m2 ait koosneb kahest osast. Esimeses osas on suurem ruum ladustamise või loomade jaoks ning teine ruum on hetkel kasutusel kui töökoda.

SAUN
Iga õige talukoha saun on majast eraldi hoonena. Olemas on väike eesruum koos pesemisvõimalusega ning eraldi leiliruum. 25 m2 kokku.

KUUR:
Pikk kuurihoone koosneb kahest osast. Majapoolne osa on kasutusel kui garaaž ning teisel pool hoiustatakse puid.

MAAKELDER:
Suur maakelder on heas korras ning hoiab ühtlast temperatuuri aastaringselt.

ÜMBRUS:
Suur hoov on avatud päikesele ja tagab piisava privaatsuse. Istutatud on erinevaid puid ja põõsaid ning hoovis on lisaks ka suitsuahi. Lähimad suurimad keskused ja kauplused on Kuusalus või Loksal.

LISAINFO:
Lisaks tuleb ostuga kaasa ka mereäärne metsaga kaetud 1,2 ha suurune maatükk: Vahtra katastrinr: 42301:004:0486

Tule kindlasti tutvuma!

Lisaandmed:

Eterniitkatus
Tasuta parkimine
Naabrid eemal
Teed heas korras
Asula
Ümbruses eramajad
Garaaž 1 m2
Parkett
Pakettaknad
Mööbel
Elekter
TV
Saematerjali ruum
Sügav kaev
Kaev
Taluhoone
Pesumasin
Boiler
Dušš
Vann
Saun
Merevesi

Peep Koitlepp

+3725250245
peep@prisma.ee