Pirita tee 26b

Kesklinn, Tallinn

Müüa 159900.00€
2 Tuba
55.9
3/4 Korrus
2017

Kirjeldus:

MAJA
2017a aprillis valminud 4-korruseline korterelamu on modernne ja läbimõeldud arhitektuuriga. Tegemist on B energiaklassi majaga. Hoone kandvad seinad on monoliitsest raudbetoonist, välisseinad betoon-õõnesblokkidest, mis on täis betoneeritud. Majas on autonoomne gaasikatlamaja.
Hoone on varustatud „targa kodu“ lahendusega, mis võimaldab korteri esikusse paigaldatud juhtpuldi abil reguleerida korteri temperatuuri tubade kaupa ja korteri ventilatsiooni ning jahutust tervikuna. Kodust eemal olles on võimalik kaugjuhtimisega jälgida oma korterit nutitelefonist.
Valgusküllane ja avar korteri pakub ruumi nii lastele kui ka endale.

KORTER
2-toaline korter 55,9 m2 asub kolmandal korrusel, maja keskel ( 3/4, lift).
Eluruumide põrandad on kaetud kõrgkvaliteetse laudparketiga, seinad eluruumides värvitud ja osaliselt tapeeditud. Vannitoas kvaliteetne santehnika, põrandad ja seinad kaetud keraamilise plaadiga. Sisekujunduslahendused on teostatud tunnustatud sisearhitekti Liina Langemetsa poolt.
Igas toas ettenähtud moodulpesa TV ja interneti jaoks.
Korteris on vesipõrandaküte, õhuvahetus tagatakse korteripõhise soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseadmega.
Korteril on kolmekordse klaaspaketiga puit-alumiiniumaknad, mis avanevad ühte suunda – pävane ja õhtupäike. Elutoast pääseb klaasitud rõdule.

PARKIMISKOHT JA PANIPAIK
Korter müüakse koos maalaulses garaazhis asuva parkimiskohaga (väärtus 12000.- eur) ja panipaigaga (3000.- eur).

ÜMBRUS ja PARKIMINE
Hoone paikneb Tallinna enimhinnatud piirkonnas, Pirita Linnaosas. Jalutuskäigu kaugusel Pirita Rand ja Kadrioru park, 5min. autosõidu kaugusel Tallinna kesklinn, Tallinna parimad koolid, teatrid, restoranid ja ostukeskused. Vaikne ja eraldatud elukvartal roheluses, vaid mõne sammu kaugusel Pirita rannapromenaadist.

Ainulaadne pakkumine! Tule tutvuma!

Lisaandmed:

Merevesi
Rõdu 1 m2
Põrandaküte
Gaasiküte
Lukustatud esiuks
Metalluks
Kaabel tv
Internet
Dušš
Maa-alune garaaž
Saematerjali ruum
Uus elekter
Eraldi toad
Pakettaknad
Parkett
Lift
Suletud rõdu
Ümbruses korterelamud
Kesklinn
Teed heas korras
Tasuta parkimine

Roland Kore

+3725528598
roland@prisma.ee