Purde 8

Türisalu, Harku vald

Müüa 249900.00€
6 Tuba
250.0
/2 Korrus
2008

Kirjeldus:

Müüa maja koos suvila ja saunamajaga: ideaalne suuremale perele või kahele perele.

MAJA:
Maja (143,7 m2) on ehitatud 2008 aastal fibost (250). Maja on ökonoomne ja soe: seinad on soojustatud 15 cm penoga, katusel on 30 cm ning vahelael 20 cm kivivilla ning energiaklass on väljastatud C-le. Majal on loomulik ventilatsioon ja vannitoas on sundventilatsioon. Tuulekoja, esiku, köögi ja vannitoa põrandad on plaaditud. Tubades on tammelaud põrand. Aknalauad on laiad ja puidust. Vaheuksed on täispuidust. Maja valgustus on viidud LEDide peale. Majale on paigaldatud valvekaamerad ja sõlmitud leping turvafirmaga. Hoonetele on väljastatud kasutusload.
- Esimene korrus: majja sisenedes on väike plaaditud tuulekoda ja seejärel avar esik koos mitmete kappidega. Elutuba on kaminaga ja avatud köögi ning kõrgete lagedega. Köögimööbel on tehtud eritellimusel ja efekti lisab klaasist lilleline taustapilt, huvitav valgustuslahendus ning köie kasutamise liistude asemel. Peamagamistuba on suure sisseehitatud garderoobiga. Lisaks on väiksem magamistuba ning kabinet.
- Vannituba on saanud värskenduse ja paigaldatud on duššinurk. Majas on kaks wc-d.
- Teine korrus: kabinetist viib üles tammepuidust trepp ning seal on suur magamistuba. Trepi all on kapp (tamm).
- Abiruumid ja terrassid: majal on suur valgustatud katusealune terrass (lehis) suunaga lõunasse. Lisaks on tehnoruum ja suurem töötuba/panipaik. Mõlemad ruumid on soojad. Tv-ühendus on võetud Starmanist ning olemas on kiire internetiühendus. Küte on uue (2017) õhk-vesi soojuspumba baasil.

SUVILA:
Suvila on 77,3 m2 suur ning renoveeritud 2010 aastal. Vahetati kõik uksed, aknad ning juhtmestik ja uuendati siseviimistlust. 2015 paigaldati uus õhksoojuspump ning 2012 uus kaminahi.
- Esimesel korrusel on wc, uue puupliidiga köök ning suur elutuba koos ahjuga.
- Teisel korrusel on avar suurem ruum. Võimalus on teha sinna kaks eraldi asuvat magamistuba.

SAUNAMAJA:
Saunamaja renoveeriti 2014 aastal. Majas on väike kaminaga eesruum, põrandaküttega duširuum ning puuküttega saun. Ideaalne kasutamiseks ka talvel, sest majal on katusealune suurem eesruum. Lisaks avaneb eesruumist pääs ka panipaika, kus hoitakse puid ja saunatarbeid.

HOOV:
Hoov on suunaga lõunasse ja terve päeva päikeseline. Krunti ümbritseb kõrge aed ning autovärav on puldist avatav. Auto jaoks on eraldi asuv 20 m2 autovarjualune. Maja taga on väike maasika ja vaarika peenar. Rajatud on (17m2) puukuur ja lastemänguväljak ja kasvuhoone. Maja ees on kivist grillimisplats. Sissesõit ja maja ümbrus on kaetud kiviparketiga. Hoov on kõrghaljastatud: elupuud, kadakad, kuused ja männid ning valge mänd.

KÜTE JA KOMMUNIKATSIOONID:
Majal on 3x 25A elektrit. Vesi tuleb puurkaevust ning kanalisatsioon on lahendatud kogumispaagiga (10 m3). Maja hoiab soojas ökonoomne õhk-vesi soojuspump ning kõik toad on eraldi reguleeritavad. Suvilat hoiab soojas ahi ning õhksoojuspump. Saunamaja kütab kamin ning puuküttega keris.

ÜMBRUS:
Krunt on ideaalne privaatsust armastavale inimesele: asub tupik-tänava lõpus ning on kolmest küljest ümbritsetud metsaga. Privaatsuse ja turvalisuse tagab toimiv AÜ Türisalu 9 ja piirkonda ümbritsev aed (puldiga avatav värav). Piirkonnas on palju ka aastaringseid elanikke.
Lähim bussipeatus on ca 300 m kaugusel ning lähim kauplus jääb 1,5 km kaugusele. Tallinnasse on vaid 20 km. Lisaks liiguvad piirkonnad ka mitmed bussid ja marsuuttaksod.
Tule kindlasti tutvuma!

Lisaandmed:

Aiaga territoorium
Dušš
Taluhoone
Seinakapp
Terrass 1 m2
Riietusruum
Mööbli võimalus
Pakettaknad
Parkett

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee