Juhtme 25

Peetri, Rae vald

Müüa 107500.00€
3 Tuba
68.1
3/4 Korrus

Kirjeldus:

Müüa täielikult renoveeritud korter.

KORTER:
Väga hea planeeringuga korter on läbi maja väga valgusküllane ning eraldi köögiga. Terve korter on saanud uuenduskuuri. Lisaks on ka suur 6 m2 rõdu ning korralik ca 10 m2 panipaik.
- Elutoas on vahetatud põrand, värvitud laed ning uuendatud tapeeti. Elutuba on vaatega maja ette ning lõunase ja õhtuse päikesega.
- Köök asub elutoast täiesti eraldi. Varasem sahvriruum on asendatud söögilauaga ning seinad on kaetud puidust plaatidega. Köögis on ohtralt palju erinevaid panipaiku ning pääs rõdule (6 m2).
- Esikus ja köögis on uus plaaditud põrand. Vahekoridorid on suur sisseehitatud kapp ning spetsiaalne jalatsiriiul koos riidehoiuga.
- Vannituba on ehitatud suuremaks ja wc-ga kokku. Paigaldatud on põrandaküte ning uus sisustus koos mitmekülgse duššikabiiniga. Disainilahendusena on kasutatud siin värvilisest klaasist laotud seina, mis annab vannitoale valgust ja avarust juurde.
- Magamistoad on saanud värskenduse: uued tapeedid, põrand ja värvitud laed. Mõlemas toas on suured sisseehitatud gerderoobid. Peamagamistuba on vaatega maja taha ja hommikuse päikesega. Väiksem magamistuba on vaatega maja ette ning lõunase ja õhtuse päikesega.

MAJA:
Maja fassaad on soojustatud ja renoveeritud. Selle käigus paigaldati ka rõdudele klaasid, mida on võimalik täielikult avada. 2014/2015 vahetati soojustrassi ning vee ja kanalisatsiooni torustik. Lisaks pandi piirkonda uus asfalt ning märgiti maha parkimiskohad. Sellele korterile on arvestatud kaks parkimiskohta. Tugev ja toimetav ühistu.

ÜMBRUS:
Maja asub Peetri alevikus vaikses rohelises Mõigu piirkonnas, kus on väiksemad kortermajad ning eramajad. Läheduses on korvpalliväljak, tenniseväljak ning lastemänguväljakud. Bussi peatuseni on ca 200 m kust käib liin nr 2, mis läbib autobussijaama, kesklinna ning sadamat. Väljumised on keskmiselt iga 20 minuti tagant. Kesklinna on autoga vaid 5 minutit. Läheduses on veel Peetri Selver, koolid lasteaiad ning Ülemiste keskus.

Tule tutvuma!

Lisaandmed:

Rõdu 1 m2
Köögimööbel
Põrandaküte
Keskküte
Lukustatud esiuks
Uus kanalisatsioon
Dušš
Saematerjali ruum
Seinakapp
Uus elekter
Eraldi toad
Mööbli võimalus
Pakettaknad
Parkett

Liisi Pajuste

+37253543927
liisi@prisma.ee