Linnuse 4

Kiiu, Kuusalu vald

Müüa 67000.00€
4 Tuba
73.9
3/3 Korrus
1982

Kirjeldus:

Kui soov on leida enda perele sobiv kodu, mis asub vaikses alevikus ja samas on kõik linna hüved käe-jala juures, siis siin on hea pakkumine. Müüki tuli valgusküllane, hea planeeringuga 4- toaline perekorter Kiiu alevikus. Korter asub 24 korteriga elamus, mille hooviala asub ajaloolise Kiiu linnuse torni lähedal.
Läbi maja planeeringuga korter on väga korralik ja puhas ning kaasajastatud. Paigaldatud on Plasto aknad, korralik metallist välisuks, korteris on heas korras täispuidust lakitud põrandad, (laudpõrand on ka köögis pvc katte all), kiviseinad on viimistletud esikus bambustapeediga, tubades ja köögis värvitud seinad, vannituba plaaditud, põrandaküttega. Esikus, köögis ja vannitoas on moodullagi.
Korteri siseviimistluses on kasutatud pastelseid maalähedasi toone.

Korteris on elektriküte, soe vesi elektriboileriga. Elektri arved jäävad talvel külmemal ajal 100 euro piiresse, suvel 30 euro ringi. Kommunaalarved on püsivalt 99 eurot, millest on laenu tagasimakse 42 eurot (kuni aprill 2022).

Korterisse jääb köögimööbel koos tehnikaga, kõikides magamistubades ja esikus asuvad lükandustega kvaliteetsed mahukad garderoobikapid, vannitoas pesumasin ning soovi korral jääb sisse elutoas diivan ja eritellimusel elutoa mööbel (puhvetkapp, telerikapp, raamaturiiulid, kaks diivanilauda).

Korteri kasutuses on aknaga avar panipaik keldrikorrusel (10 m2).

Majas toimib alates 1994. aastast KÜ. Tehtud tööd: 2004. a. paigaldati katusele uus kattematerjal, 2006-2007.a. soojustati maja seinad ja sokkel, paigaldati uued välisuksed ja üldruumide pvc aknad, tehti ventilatsiooni avad korteri seintesse, 2008. aastal oli püstikute ja vihmavee äravoolutorude remont ja vahetus. 2019. aastaks on planeeritud tee ja parkla korrastus.

Kiiu on Tallinnast 30 km kaugusel asuv kiirelt kasvav alevik, kus on suurepärased võimalused suuremale perele, alevikus asub uus lasteaed, kauplus, renoveeritud mõisahoones asub Kuusalu vallavalitsus. Elamu lähedal asub ajalooline Kiiu torn, kus praegu on toimiv kohvik-toitlustuskoht. Kiiut ja Kuusalu ühendab kergliiklustee, Kuusalu keskkool koos spordikeskuse ja basseiniga jääb alevikust 1,9 km mööda kergliiklusteed. 3,5 km kaugusele jäävas Kuusalu alevikus asuvad suurem kaubandus, apteek, perearstikeskus, Kuusalu Muusikakool, kultuurimaja, kus on tegevust nii suurtele kui väikestele, jpm.

Lisaandmed:

Tasuta parkimine
Sillutatud teed
Kesklinn
Ümbruses eramajad ja korterelamud
Elektripliit
Pakettaknad
Mööbli võimalus
Eraldi toad
Seinakapp
Saematerjali ruum
Pesumasin
Boiler
Dušš
Internet
Telefon
Kaabel tv
Metalluks
Elektriküte
Külmkapp
Köögimööbel
area_kitchen
Jõevesi

Velda Veia

56987393
Velda@prisma.ee