Koidula 24

Kadriorg, Tallinn

Продажа 199000.00€
2 Комнат
53.7
1/3 Этаж
2006

Описание:

KORTER:
Avar ja valgusküllane, läbi kahe korruse korter asub Kadrioru pargi ja luigetiigi vahetus läheduses. Väga kõrgel esimesel korrusel asuv korter on disainitud Aet Pieli poolt ning kasutatud on vaid parimaid materjale ja tehnikat. Läbivaks disainijooneks on heledad ja soojad toonid. Korteril on maast laeni avarad ja valgusküllased kahekordsed puitkaknad. Tubade põrandaid katab naturaalne tammeparkett, vannitoas Teak Marine puitpõrand. Korter on seest uueväärne.
Esimesele korrusele jääb avar elutuba koos kööginurga ja rõduga (1,4 m2).
Köögimööbel on samuti eritellimustöö ning lisaks paljudele panipaikadele mahutab pesumasinat, nõudepesumasinat, kubu ning pliit (De Dietrich).
Elutoa teeb eriliseks ja hubaseks ning talveõhtud õdusaks klaasuksega nurgakamin. Esikus on suur peegellükandustega riidekapp koos panipaigaga.
Erilise planeeringuga korteri teisel korrusel on magamistuba koos avara vannitoaga. Vannitoas on mahuka kapid, wc ning dušširuum (aurusauna ja raadioga). Magamistoast avaneb pääs hoovipoolsele päikseterrassile (11,8 m2), kus saab nautida vaikust ja privaatsust. Terrassil on tuulevaikne ning võimalus nautida päikest juba varakevadel. Olemas on ka pistik ning valgustus.
Korterisse on paigaldatud valvesüsteem. Hoone soklikorrusel asub panipaik 3,6m2- hinnale lisandub panipaiga väärtus (10000 eurot). Hind sisaldab peaaegu kogu mööblit ja tehnikat.

KOMMUNAALID:
Majal on oma gaasikatlamaja ning korterites on radiaatorid, mis on varustatud termostaatidega. Talvine arve on kuni 140 eurot ning suvine jääb 60 euro ringi. Arved sisaldavad elektrit.

MAJA:
Koidula 24 on hoone, mis on kajastatud nii Eesti Arhitektide Liidu kodulehel ning käsitletakse esinäidisena Kadrioru moodsa arhitektuuri vallas. Tõeliselt pilkupüüdev maja on huvitav kombinatsioon vana ja uue disaini ühendamisest. 2006 ehitatud hoonel on olemas kasutusluba. Omanikel on võimalus kasutada suurt privaatset hoovi koos mänguväljakuga.

ASUKOHT:
Asukoht on fantastiline: jalutuskäigu kaugusel on ühistransport (3 min jalutustee trammipeatusesse), Kardioru park, KUMU Kunstimuuseum, Presidendi loss, Pirita ranna promenaad, mitmed kvaliteetsed restoranid/kohvikud: Kadriorg, Cantina Carramba, Taverna Del Gallo Nero jne. Auhinnatud Gourmet Coffee kohvik on lausa teisel pool teed. Ühesuunaline tänav tagab vaiksema keskkonna.

Ära jää ilma sellisest fantastilise asukohaga unikaalsest kodust!

Дополнительные данные:

Дороги в хорошем состоянии
Центр города
Паркет
Пакетные окна
Отдельные комнаты
Через несколько этажей
Новая электросистема
Стенной шкаф
Помещение для пиломатериала
Душ
Новая канализация
Балкон 1 m2
Другой источник воды

Peep Koitlepp

+3725250245
peep@prisma.ee