Tuleviku 7

Nõmme, Tallinn

For rent 650.00€
3 Rooms
55.0
1/1 Storey

Description:

ÜÜRILE ANDA LAAGRIS 3-TOALINE MAJAOSA!

Üürile anda rohelises ja turvalises Laagri keskuses suurepärase asukohaga 3 toaga majaosa, milles on avatud köök-elutuba, 2 magamistuba (Katuse all asetseva toa kõrgus on 1.6m) ning vannituba koos tualetiga. Majaosa on möbleeritud.

Esikus ja magamistoas mahukad garderoobikapid. Köögis kvaliteetne köögimööbel koos integreeritud tehnikaga (ahi, pliit, külmkapp, kubu, pesumasin). Üürihinna sisse kuulub kuur (5m2) ja väliterrass (15m2).

KULUD
Kommunaalkulud suvel ca 60-80 eur ja talvel ca 150-200 eur . Majaosa köetakse õhksoojuspumbaga. Maja hoiab sooja ning küttekulud on mõistlikud.

ASUKOHT
Korter asub Laagri keskuses. Suurepärane ühendus Tallinnaga. Jalutuskäigu kaugusel ühistranspordipeatused sh rongijaam. Maja vahetus läheduses asuvad tennisekeskus ja Laagri Kool koos spordikompleksiga, kus on olemas staadion, ujula ja jõusaal.

Aastaks 2022 valmis riigigümnaasium. Kõrval perearstikeskus, apteek ja mitmed ostukeskused (Rimi, Maksimarket, Hortes ja Selver).

LISAINFO
Igakuine üürimakse 650 € + kommunaalkulud.
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda ühe kuu üür, tagatisraha ühe kuu üüri ulatuses ning lepingutasu 650.- (lisandub käibemaks). Sinu uus kodu on vaba koheseks sissekolimiseks.

Additional details:

Neighbors around
Roads in good condition
City centre
Private houses and apartment buildings nearby
Parquet
PVC windows
Furniture
Possibility of furniture
Separate rooms
Closed yard
Separate entrance
Via several floors
High ceiling
New electric system
Wall cabinet
Room for saw timber
Washing machine
Boiler
Shower
New sewerage
Steel door
Electric heating
heating_pump
Open kitchen
Refridgerator
Kitchen furniture

Kristiina Nikolajeva

58051536
kristiina@prisma.ee