Sõjakooli tn 12b

Kristiine, Tallinn

For sale 174998.00€
2 Rooms
54.7
3/6 Storey
2018

Description:

Majad asuvad kunagise Jobst Dunte suvemõisa territooriumil ja on tänapäeval ka logistiliselt ülimalt hea koha peal. Vahetus läheduses on olemas kõik mugavaks igapäevaeluks ja sporditegemiseks vajalik ja kiire ühendus on kõigi linnaosadega.
Vaata lähemalt: www.kristinamajad.ee

Müüa hubane ühe magamistoaga korter. Kvaliteetne stiilne köögimööbel koos tehnikaga (Elektrolux), suur ja mugav diivan, sisseehitatud lükandustega garderoobisüsteemid esikus ja magamistoas, voodi.

Piirkonda on kujundanud oma ala professionaalid – hoonete arhitektid Allianss Arhitektidest, maastikuarhitektuur mainekast Kivisilla büroost. Eraldi parkimiskorrus on andnud võimaluse luua autovabad hoovid ja rohkelt rohelust ning puhkealasid.

Korterile lisaks on võimalik osta üks parkimiskoht hinnaga 6000 eurot.

Sõjakooli 12b on ehitatud kvaliteetse ehitusettevõtte Nordeconi poolt. Hoonel on B energiaklass, vesipõrandaküte, soojustagastusega sundventilatsioon.

Kortermaja asub logistliselt väga heas asukohas. Majade läheduses asub Tere Tennisekeskus nii sise- kui väliväljakutega ning Golden Clubi spordiklubi. Audentese spordikeskus koos kvaliteetse ujulaga. Mõnusa männimetsa all lookleb 2,3km pikkune Järve terviserada kus saab joosta ja rattaga sõita suvisel ajal ning talveperioodil suusatada. Jalutuskäigu kaugusel on erinevad söögikohad, lasteaiad, koolid, kõrgkoolid ning Tondi Selver.

Helista, küsi lisa ja lähme vaatame koos sinu uue kodu üle!

Additional details:

Free parking
Neighbours are close
Roads in good condition
In the city
Apartment buildings nearby
Elevator
Parquet
PVC windows
Furniture
New electric system
Wall cabinet
Washing machine
Shower
Internet
Phone
Cabel TV
Locked first door
Video cameras
Central heating

Peep Koitlepp

+3725250245
peep@prisma.ee