Paldiski mnt 159

Haabersti, Tallinn

For sale 88900.00€
2 Rooms
52.8
4/5 Storey
1977

Description:

ASUKOHT
Õismäe piirkond ei vaja pikka tutvustust. Tegemist on nõukogude aegse linnaosaga, mis on teiste mägedega (Lasnamäe, Mustamäe) võrreldes kõige paremini õnnestunud. Maja asub Haabersti ringtee lähedal ning jalutuskäigu kaugusele jäävad lasteaiad, koolid, perearstikeskus, K-Rauta, Bauhaus, Maxima XXX, Rocca Al Mare keskus, Rimi, Tallinna loomaaed, Harku järv, Olerex ja Circle K tanklad ning mitmed väiksemad kauplused ja söögikohad. Ühistranspordipeatus on maja juures (Sinilille peatus).

MAJA
Majas tegutseb ühistu, kelle juhtimisel on soojustanud maja otsaseinad. Trepikodadel turvauksed koos fonolukuga ning vahetatud aknad. Trepikojad hooldatud ja puhtad.

KORTER
Korter paikneb viiekorruselise maja neljandal korrusel ning on läbi maja planeeringuga. Korteril on vahetatud kõik aknad ning magamistoas teostatud remont. Korterile on paigaldatud metallist turvauks. Korterisse sisenedes satume avarasse esikusse, kust pääseb edasi elutuppa, kööki ja mööda koridori magamistuppa, mille aknad ja rõdu jäävad hoovipoole. WC ja vannituba on eraldi. Korteri juurde kuulub keldriboks. Ilus vaade aknast.

KOMMUNAALKULUD
Kommunaalkulud on suvisel perioodil keskmiselt 70-80 eurot ja talvisel ajal 120-140 eurot.

PARKIMINE
Parkimine tasuta maja eest. Lisaks on võimalus parkida sõiduk üle tee asuvasse tasulisse parklasse.

Additional details:

Neighbors around
Roads in good condition
Electric cooker
Closed balcony
Parquet
PVC windows
Furniture
Possibility of furniture
TB
Wall cabinet
Washing machine
Bath
Separate WC and bathroom
Internet
Phone
Cabel TV
Steel door
Neighbour surveillance
Central heating
Refridgerator
Kitchen furniture

Tatjana Jemeljanova

+37258138639
tatjana@prisma.ee