Harku tn 7

Nõmme, Tallinn

For sale 229500.00€
3 Rooms
97.2
/2 Storey
2001

Description:

Harku tänaval on müügile saabunud tõeline pärl!

Nõmme keskusest kõigest 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel asuvas ilusas puumajas on müüa suure päikeseterrassiga läbi kahe korruse ulatuv 3-toaline korter.
Vaikses Nõmme kõrvaltänavas asuv 4 korteriga puumaja on otsekui mõnest lastejutust pärit. Majal on suur ja hästi hooldatud aed, maja ümber on vaikne, kuna maja ette jääv tänav on ühesuunaline ja vähese liiklusega. Ideaalne koht lastega perele!

KORTER LÄBI KAHE KORRUSE
Valgusküllane, suurte akendega korter asub kahel korrusel. Esimesel korrusel on köök ja üks magamistuba, mõnusad saunaruumid, kus saab sõpradega leili visata, ja garaaž. Teisel korrusel asub suur magamistuba, kust pääseb otse päikeseterrassile.
Korteri siseviimistlus on hubane ja maalähedane. Tubades on laudpõrandad, mõnel pool on seinas hele laudis. Köögis on massiivne kivilett ja nurgas mõnus kamin.
Korteri planeering on läbi maja.
Korteris on elektriküte.

PÄIKESETERRASS
Teisel korrusel asuva päikeseterrassi suurus on tervelt 15 m2. Terrass on kahest küljest ümbritsetud puudega, mis teeb seal hommikukohvi nautimise eriti mõnusaks. Linnulaul on omast käest!

KÕIK OLULINE LÄHEDAL
Lühikese jalutuskäigu kaugusel asub Nõmme keskus koos linna parima turu, toidupoodide, kohvikute, bussipeatuste ja rongijaamaga.

HEA INVESTEERING
Korteri juurde kuulub garaaž, mis on väikeste kuludega võimalik ümber ehitada eraldi sissepääsuga külaliskorteriks. Suurepärane võimalus raha kasvama panna!

HEAD NAABRID JA KORRAS MAJA
Hea elu juurde käivad alati head naabrid ja siin majas just sellised naabrid ongi. Tegemist on abivalmis ja kokkuhoidva kogukonnaga.
Korterile kuulub ca 50% hoonest.
Majal on hiljuti vahetatud katus.
Korteri kommunaalkulud on madalad (v.a talvine elektri- ja küttekulu).

Selliste võimalustega korterit ei näe iga päev.

Tule kindlasti vaatama!

Additional details:

Free parking
Separate rooms
Closed yard
Balcony 1 m2

Kristiina Nikolajeva

58051536
kristiina@prisma.ee