Sõle tn 57

Põhja-Tallinn, Tallinn

For sale 99990.00€
2 Rooms
39.0
3/4 Storey

Description:

KORTER
Müüa hästi hoitud, kuid veidi värskendust vajav 2-toaline korter. Korter asub 4-korruselises majas 3. korrusel. Korteri koosseisu kuulub elutuba koos avatud köögiga, üks magamistuba, vannituba (WC ja vann) ja esik. Aknad on vahetatud plastakende vastu, vaade tänava poole. Korter on heas seisukorras, kuid hiljaaegu ei ole selles tehtud suuremaid parendustöid. WC ja vannituba koos (Sisaldub ka gaasiboiler).

MAJA
Aktiivne korteriühistu. Soojustatud otsaseinad. Katus vahetatud ja veepüstakud vahetatud. Trepikojad hooldatud, paigaldatud fonolukkudega välisuksed. Mõistlikud kommunaalmaksed!
Sõle tn 57 kortermaja seisukord on hea! Majas on tegus ühistu ja majas on vahetatud 2004 aastal veepüstakud ja 2006 maja katus. Kanalisatsioonipüstakud ning küttetrass keldris on osaliselt vahetatud. Trepikojad on puhtad ja maja kõrvale ehitatud prügimaja.

LISAD JA KULUD
Hinna sisse kuulub piltidel olev mööbel. Korteri juurde kuulub ka oma 4-5m2 keldriboks. Parkimine maja taga ning kõrval tasuta.
Korterit valgustab hilishommiku- ning päevapäike.
Korteri kommunaalkulud olid eelmise aasta talvel kuni 140€, suviti keskmiselt ca 100€, milele lisandub vastavalt tarbimisele elekter ning gaas.

ASUKOHT
Logistiliselt väga hea asukohaga. Kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel: Stroomi rand park-mets, laste mänguväljakud, koolid, lasteaiad, kauplused, bussipeatused. Väga hea transpordiühendus kesklinna ja teiste linnaosadega – ühistranspordi peatused vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Lisainfo ja huvi korral võtke ühendust!
Jürgen H.

Additional details:

PVC windows
New electric system
Washing machine
Boiler
Shower
Bath
New sewerage
Central heating

Jürgen Hintsov

53453804
jyrgen@prisma.ee