Kirjeldus:

2015. aasta lõpuks valmib Tallinnas, Kristiine linnaosas, uus kortermaja. Tedre 33 võib saada Sinu uue kodu aadressiks, ja miks ta ei peakski, kui kõik on Sinu järgi just Sinu jaoks loodud!


Kristiine linnaosa nimi pärineb Rootsi kuninganna Kristinalt, kes 17.sajandil oma valitsemisajal andis asunud heinamaad üle Tallinna raele. Tegemist on linnaosaga, mis kogub üha rohkem populaarsust ettevõtlike ning teotahtlike inimeste seas. 2015. aasta rahvastikuregistri andmetel ületas Kristiine linnaosa elanike arv juunis esmakordselt 32 000 piiri.


Tedre tänav asub rohke kõrghaljastusega linnapoolsemas osas, mis on hoonestatud peaasjalikult ühepere- ja ridaelamutega. Kitsamad kvartalisisesed teed on madala liikluskoormusega ning paljudel ristmikel kehtiv “parema käe reegel” piirab sõidukiirust. Sõpruse puiestee äärde rajatud korterelamud on justkui müratõkked, mis lisaks vaikusele tagavad Tedre tänava elanikele ka privaatsuse.


Populaarne on Kristiine ka sellepärast, et tegemist on väga looduskauni asukohaga- Lilleküla piirkonnas on üle 53 hektari rohealasid. Tedre 33 läheduses paiknevad nii Räägu, Löwenruh, Tondimõisa, Charlottentali kui ka Sõjakooli park. Kristiines toimuvad mitmed vabaõhuüritused, sh laadad, muusikalised etteasted, lastehommiku vabaõhulaval Löwenruh pargis ning kuninganna Kristina päeva tähistamine (6. september).


Samuti on tegemist logistiliselt väga mugava asukohaga. Jalutuskäigu või lühikese autosõdu kaugusel on olemas kõik elanikele vajalikud teenused.Lillekülas on olemas nii koolid kui ka lasteaiad, läheduses paiknevad kaubanduskeskused, raudteejaam ning A Le Coq Arena.


Kristiines on igati läbimõeldud ning hästi toimiv infrastruktuur, tagatud on transpordiühendus, sportimis- ja õppimisvõimalused lastele ning väljaarenenud kaubandusvõrk. Tedre 33 kortermaja on kesklinnast ca 6 – 8 minutilise autosõidu kaugusel, paari minutilise autosõidu kaugusel asub Kristiine Keskus. Ühistranspordipeatused on nii Nõmme teel ca 100 meetrit kui ka tihedaliiklusega Sõpruse puiesteel ca 500 meetri kaugusel.


Tedre 33 asub seal, kus töötad ja mängid. Kas poleks aeg elada kohas, kus oma elust enim aega veedad?