Vabaduse pst 62

Nõmme, Tallinn

Müüa 590000.00€
5 Tuba
689.0
/2 Korrus
2002

Kirjeldus:

Müüa suursugune Villa-tüüpi eramu Nõmmel. 2-korruseline täiskeldriga hoone asub Nõmme südames Vabaduse pst ääres, rahulikus ja rohelises piirkonnas. Tegu on 2002-2005 ehitatud kapitaalse kivimajaga, millest üks osa on valmis ehitatud ja igapäevases ekspluateerimises.
Teine majaosa on musta karbi kujul, millest on valminud välisseinad, hoone kontsruktiivne osa, vahelaed, katus, paigaldatud (katuse) aknad-uksed, olemas vee-kanalisatsiooni, side- ja elektriühendused. Mõlemad majaosad on eraldi kasutatavad ja omavad eraldi sissepääsu

Valminud hooneosas on teostatud korralik siseviimistlus ja huvitav planeering.
Hoone I-korrusel: suure kaminaga elutuba, eraldi köök-söögituba, kabinet, trepihall esikuga ja WC
II-korrusel: kolm magamistuba, garderoob, WC- vannituba ja trepihall. Lisaks on hoone soklikorrusel puhke- ja majapidamisruumid ning katlaruum. Valminud hooneosas on autonoomne õlikatlal põhinev keskküttesüsteem, mis teeb lisaks ka sooja tarbevett. Hoonele on paigaldatud puit-alumiinium pakettaknad, välisseinad soojustataud ja viimistletud telliskivivoodriga.

Hoone hoovipoolsesse ossa on ehitatud hubane ja suur suveterrass, mis ühendab mõlemad hooneosad tervikuks. Autode parkimine võimalik nii garaažis kui ka sisehoovis.
Kinnistu hooviosa on suur, privaatne ning kõrghaljastatud. Maja sobib elupaigaks nii suurele perele kui ka mitmele erinevale, aga koos elavale põlvkonnale.
Maja asub kiviviske kaugusel Nõmme keskusest. Naabruse valdavaks elamutüübiks on ühepereelamud, madala hoonestustiheduse tõttu kutsutakse Nõmmet metsalinnaks.
Nõmme on elupaigana üks prestiižsemaid linnaosi Tallinnas, kus on nii tervise- kui ka spordirajad koos ilusa männimetsaga. 5 min autosõidu kaugusel kõik mugavused – Nõmme ujula, Nõmme Keskus, Järve Selver, Valdeku kauplus, erinevad lasteaiad ja koolid ning lisaks hea ühistranspordiühendus ning palju muud. Majaga tutvumiseks või lisainformatsiooni saamiseks palun võtke ühendust!

Lisaandmed:

Naabrid kõrval
Teed heas korras
Ümbruses eramajad
Garaaž 1 m2
Parkett
Pakettaknad
Mööbel
Mööbli võimalus
Riietusruum
Elekter
Terrass 1 m2
Kelder
Saematerjali ruum
Taluhoone
Ühistransport
Dušš
Eraldi wc ja vannituba
Tsentraalne vesi
Mets lähedal
Internet
Kaabel tv
Naabrivalve
Aiaga territoorium

Peep Koitlepp

+3725250245
peep@prisma.ee