Pallasti tn

Lasnamäe, Tallinn

Müüa 82385.00€
2 Tuba
42.2
1/5 Korrus

Kirjeldus:

KORTER
Korteris on tehtud remont 5a tagasi. Korteri aknad on hoovi poole ja on vahetatud, mis tähendab, et korterisse ei kostu tänavamüra ning akendest paistab rohelus. Vahetatud on ka radiaatorid. Naabrid on väga vaiksed. Antud kodu vajab kergeid elektritöid.
MAJA
Elamus on tugev korteriühistu, välja on vahetatud torustikud ja trepikodade aknad, elamu on soojustatud ja renoveeritud, fonolukuga välisuksed.

ASUKOHT
Elamu asukoht on väga mugavas rohelises ja rahulikus elukeskkonnas, vahetus läheduses kesklinnaga. Hea võimalus jalutada Lauluväljakule või Kadriorgu, samas kõrval on uus Pae park valgustatud jalgteedega. Maja ümbruskond on väga vaikne ja korterelamu asub suurest tänavast natuke eemal. 10 minutilise jalutuskäiguga jõuab nii Pae Parki, kui ka KUMU-sse. Lähedusse jäävad nii Torupilli Selver, Sikupilli Keskus, kui ka uus T1 Kaubanduskeskus ja Ülemiste Keskus, koolid ja lasteaiad. Maja eest läheb buss number 39, mis viib bussijaama ja hotell Olümpia juurde, 5 minuti kaugusel asuvad Majaka trammipeatused, mis viivad kiiresti nii lennujaama kui ka Kesklinna.

PARKIMINE JA KULUD
Korteri juurde kuulub kindel parkimiskoht tõkkepuuga eraldatud hoovi parklas ning keldriboks keldrikorrusel. Parkida autot saab ka maja ees tasuta.
Kulud on keskmiselt 100€ ning maksimaalset 150€ talviti. Selles hinnas on laen, millega KÜ plaanib lähiajal trepikoda ja katust uuendada.

Lisainfo ja küsimuste korral võtke ühendust!

Lisaandmed:

Elektripliit
Parkett
Pakettaknad
Mööbli võimalus
Saematerjali ruum
Pesumasin
Boiler
Dušš
Vann
Uus kanalisatsioon
Keskküte
Külmkapp
Köögimööbel

Jürgen Hintsov

53453804
jyrgen@prisma.ee