Sõle tn 57

Põhja-Tallinn, Tallinn

Müüa 99990.00€
2 Tuba
39.0
3/4 Korrus

Kirjeldus:

KORTER
Müüa hästi hoitud, kuid veidi värskendust vajav 2-toaline korter. Korter asub 4-korruselises majas 3. korrusel. Korteri koosseisu kuulub elutuba koos avatud köögiga, üks magamistuba, vannituba (WC ja vann) ja esik. Aknad on vahetatud plastakende vastu, vaade tänava poole. Korter on heas seisukorras, kuid hiljaaegu ei ole selles tehtud suuremaid parendustöid. WC ja vannituba koos (Sisaldub ka gaasiboiler).

MAJA
Aktiivne korteriühistu. Soojustatud otsaseinad. Katus vahetatud ja veepüstakud vahetatud. Trepikojad hooldatud, paigaldatud fonolukkudega välisuksed. Mõistlikud kommunaalmaksed!
Sõle tn 57 kortermaja seisukord on hea! Majas on tegus ühistu ja majas on vahetatud 2004 aastal veepüstakud ja 2006 maja katus. Kanalisatsioonipüstakud ning küttetrass keldris on osaliselt vahetatud. Trepikojad on puhtad ja maja kõrvale ehitatud prügimaja.

LISAD JA KULUD
Hinna sisse kuulub piltidel olev mööbel. Korteri juurde kuulub ka oma 4-5m2 keldriboks. Parkimine maja taga ning kõrval tasuta.
Korterit valgustab hilishommiku- ning päevapäike.
Korteri kommunaalkulud olid eelmise aasta talvel kuni 140€, suviti keskmiselt ca 100€, milele lisandub vastavalt tarbimisele elekter ning gaas.

ASUKOHT
Logistiliselt väga hea asukohaga. Kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel: Stroomi rand park-mets, laste mänguväljakud, koolid, lasteaiad, kauplused, bussipeatused. Väga hea transpordiühendus kesklinna ja teiste linnaosadega – ühistranspordi peatused vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Lisainfo ja huvi korral võtke ühendust!
Jürgen H.

Lisaandmed:

Pakettaknad
Uus elekter
Pesumasin
Boiler
Dušš
Vann
Uus kanalisatsioon
Keskküte

Jürgen Hintsov

53453804
jyrgen@prisma.ee