Dunkri tn

Vanalinn, Tallinn

Müüa 3111000.00€
19 Tuba
1728.3
3/4 Korrus

Kirjeldus:

Müüa suurepärase asukohaga äripind Tallinna vanalinna südames, mis sobib külaliskorterite arendusprojektiks.
Tegu on neljakordse hoone 3-nda ja 4-nda korruse äripinnaga, millel on eraldi sissepääs tänavalt ja kuhu saab planeerida nii külaliskortereid kui ka eksklusiivseid elukondliku otstarbega ruume, mida lõpptarbijale müüa. Samuti võib antud äripinda kasutada ka büroo ning teeninduspindade väljaehitamiseks. Hoone katuseterrassilt on parimad linnavaated Raekoja platsile ja Toompeale.

EHITUS JA PLANEERING
Äripinna suurus kokku on 1725,9m2, millest 3-ndal korrusel on ca 930m2 ja 4-ndal korrusel ca 800m2 ja millede osas on moodustatud kaks eraldi korteriomandit.
Külaliskortereid saab planeerida läbi maja, vaated nii Dunkri tn-le, kui ka tagahoovi. Lagede kõrgus kohati kuni 3,5-4m. Äripind müüakse nö „musta karbi“ kujul, millel on olemas liitumispunktid elektri (200A), vee-kanali ja küttesüsteemiga.
Mõlemale korrusele on ligipääs tagatud eraldi trepikodadega ning lisaks on olemas liftišahtid (2tk), mis viivad katuseterrasile.
Kummalgi korrusel on olemas san-sõlmed, paigaldadtud küttesüsteemi torustik ja ca 200A elektrivõimsust.
Katusele võimalik rajada suveterrass -vaateplatvorm, millelt avanevad hunnitud Vanalinna vaated

PARKIMINE
Maja hoovis võimalik rentida kuni 7 parkimiskohta. Lisaks on Vanalinnas võimalik parkida linnaelaniku loaga. Jalutuskäigu kaugusel asuvad Europark’i ja Barking parklad.

ASUKOHT
Äripind asub ajaloolisel Dunkri tn-l, mis asub 25 m kaugusel Raekoja platsist, kust möödub iga päev hulgaliselt pealinna külastajaid nii Eestist kui ka välisriikidest. Logistiliselt lihtne ja kiire on ligipääs nii sadamale kui lennujaamale.

Huvi korral võtke ühendust, et kokku leppida sobiv aeg äripinnaga tutvumiseks.

Lisaandmed:

Terrass 1 m2

Tatjana Jemeljanova

+37258138639
tatjana@prisma.ee