Nõmme-Kase tn 12b

Nõmme, Tallinn

Anda üürile 495€
2 Tuba
23.20
2/2 Korrus
2018

Kirjeldus:

Üürile anda Nõmme südames, parkmetsa ääres asuv, hubane üürikorter. Maja on täielikult 2018 aasta detsembris renoveeritud ja korter möbleeritud ning valmis koheseks sissekolimiseks.

Üürida Nõmme südames, parkmetsa ääres asuv hubane üürikorter.

Korter on maitsekalt sisustatud. Elutoas diivanvoodi, garderoobikapp, söögilaud, 2 tooli, kummut ja põrandalamp. Paigaldatud kvaliteetne köögimööbel ja korralik köögitehnika – elektripliit, kubu ja külmkapp. WC/Dushiruumi on paigaldatud korralik san.tehnika ja pesumasin. Siseviimistluses on kasutatud heledaid toone, põrandatele paigaldatud laminaatparkett, WC/duširuum on plaaditud.

Hoones on teostatud kapitaalremont, soojustatud välisseinad, vahetatud aknad, paigaldatud uus vee- ja kanalitorustik, installeeritud uus elektri ja küttesüsteem ning vahetatud sise- ja välisuksed. Hoonel oma gaasikatla baasil vesiradiaatoritega autonoomne küttesüsteem, mis tagab soodsad kommunaalkulud
Tegu on Eestiaegse palkmajaga, mis asub Vabaduse pargi juures. Maja ümbrus on korrastatud ja avar, 50m kaugusel lastemänguväljak. Maja ees on elanike kasutada ulatuslik tasuta parkimisala. Hoonest 10m kaugusel on Nõmme terviserajad ja metsateed, mis võimaldavad alustada sportimist koduhoovist.

Maja asub logistiliselt väga heas asukohas, ca 1,3 km Nõmme keskusest, kus asuvad Nõmme turg ja kultuurikeskus, Von Glehni teater, postkontor, Tervisekeskus, Nõmme Põhikool, Nõmme Muusikakool jpt.
Mugav transpordiühendus kesklinnaga (8km; 15min)– majast jalutuskaugusel on mitu bussipeatust kui ka rongipeatus, kus peatuvad mitmed erinevad liinid.
Lisaks üürile tuleb tasuda ühe kuu üüri suurune tagatisraha ja ühe kuu üüri suurune lepingutasu.

Kui soovid olla esimene üüriline selles korteris, siis helista ja läheme vaatama!

Lisaandmed:

Köögimööbel
Külmkapp
Gaasiküte
Metalluks
Dušš
Pesumasin
Uus elekter
Mööbel
Pakettaknad
Elektripliit
Tasuta parkimine

Tatjana Jemeljanova

+37258138639
tatjana@prisma.ee