Vääna tn 4

Nõmme, Tallinn

Müüa 119900€
2 Tuba
42.10
1/2 Korrus
1946

Kirjeldus:

Oled otsimas kodu, kus saaksid nautida privaatsust, looduse ilu ja mugavust? See võib olla just see, mida oled otsinud! Müügile on tulnud 2-toaline korter Nõmme hinnatud piirkonnas. Sinu uue potentsiaalse kodu vahetus läheduses asuvad Nõmme-Harku tervise- ning kergliiklusrajad, mitmed koolid, lasteaiad ja kauplused. Ühistranspordi peatused (buss, rong) vaid 200m kaugusel.

KORTER:
Sinu uus tulevane kodu asub Nõmme mändide all, eestiaegse maja esimesel korrusel, sissepääsuga hoovipoolsest uksest.
Ühes trepikojas on kokku 4 korterit. Elamispinna koosseisu kuulub köök, vannituba (pesuruum ja tualett koos) ning läbikäidav elutuba ja magamistuba.
Toad on väga valgusküllased tänu suurtele akendele. Magamistoast viib uks lõunapoolsele terrassile, kus nautida mõnusat hommikukohvi. Tänavamüra pärast muretsema ei pea, sest aknad asuvad hoovi poole.
Korterile annavad avarust ja õhku kõrged 3-meetrised laed, maas on laminaatparkett ning seinad on värvitud. Vannituba on plaaditud ja põrandat soojendab el. põrandaküte.

KÜTE
Korteris on lisaks õhksoojuspumbale, ahikütte võimalus ja pioneerpliidi baasil lokaalne keskküte. Elektrijuhtmed ja torustik on vahetatud ca 15 aastat tagasi. Antud korteris on olemas ka kamina võimalus, et muuta külmad talved eriti hubaseks.

PANIPAIK JA GARAAž
Hoovis on olemas kuur, mille kasutusõigus laieneb antud korterile. Olemas on ka kelder ning sahver, mis asub korteri ukse kõrval. Parkida tohib hoovi ettenähtud kohale, mis mahutab vähemalt 2 autot. Külalised saavad parkida tasuta maja ees asuvas avalikus parklas.

MAJA JA HOOV:
Tegemist on 1946. aasta paiku valminud 2-kordse puumajaga, mis on kujunenud 8 korteriga elamuks. Maja on katus vahetatud 15 aastat tagasi. Lähiajal plaanib KÜ soojustada ja vahtada hoone välisfassaadi, projekt selleks on juba olemas. Hoov on şuur ja ümbritsetud rohelusega. Trepikoda on lukustatud ja turvaline. Tänu korteri juurde kuuluvale avarale terrassile ja aiale on võimalus nautida tähtpäevi kodust lahkumata.

KOMMUNAALID:
Kommunaalarved on nii suvel kui ka talvel olnud 80€ ringis.

ASUKOHT:
See armas puumaja asub imelises Nõmme miljööväärtuslikus piirkonnas, suurte mändide all, kus on looduslähedane ja vaikne elukeskkond. Jalutuskäigu kaugusel asuvad poed, koolid lasteaiad ja ühistranspordi peatused.
Läheduses: Nõmme-Harku terviserada 120m, Hiiu pubi 240m, Hiiu Rimi 450m, Tallinna Nõmme Gümnaasium 550m, Maxima X 800m, Nõmme turg 1km, Kesklinn 8km.

Huvi korral võta julgelt ühendust ja lähme Sinu tulevast kodu vaatama!

Lisaandmed:

Kõrge lagi
Suletud aed
Terrass 1 m2
Eraldi toad
Pakettaknad
Parkett

Roland Kore

+3725528598
roland@prisma.ee