Lai tn 15

Vanalinn, Tallinn

Anda üürile 900€
2 Tuba
68.40
1/4 Korrus
1840

Kirjeldus:

Üürile anda unikaalne ja täielikult sisustatud suur 2-toaline korter Tallinna Vanalinnas. 
Korteri avarus, kõrged omapärased kaarjaslaed, antiikmööbel ja naturaalne kalasaba parkett rõhutab korteri väärikust ja elegantsust.

MAJA

Maja asub Tallinna Vanalinna ühes vanimas tänavas. Väärika ajalooga majas, kus on elanud nii raehärrasid kui kaupmehi. Selle naabrusest leiab nii õdusaid kohvikuid, luksuslikke restorane, kultuuri ja meelelahutust. Kiiresti arenevas linnas, kus kohtuvad nii soodne äri-, rikkalik kultuuri- ja hariduskeskkond ning keskaegne Vanalinn kui UNESCO maailmapärand.

KORTER

Sinu uus potentsiaalne kodu asub neljakorruselise maja esimesl korrusel. Majja sisenedes tekitab originaalne esinduslik trepihall eriliselt sooja ja hubase esindusliku mulje. Kogu korter on täielikult möbleeritud antiikmööbliga v.a voodi, mis on uus. 
Elutuba ja köök on avatud planeeringuga, mis loob hea võimaluse külaliste vastuvõtmiseks. Telekat ei ole, kuid võimalus ja valmidus paigaldamiseks on olemas. Kodukontori harrastajate rõõmuks on korteris kiire internetiühendus. Vaatamata sellele, et korter asub esimesel korrusel, on korteris väga vaikne ja tänavamüra tuppa ei kostu.

KOMMUNAALID

200-360 eur + internet ca 23 eur + elekter ca 28 eur


PARKIMINE
Võimalus tekitada üürnikule väga hea hinnaga parkimisvõimalus kogu Vana- ja Südalinnas. Täpsemalt saab juba omanikuga rääkides kokku leppida.

ÜÜRILEPINGU TINGIMUSED
Leping sõlmitakse tähtajatult.
Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda tagatisraha ühe kuu üüri ulatuses, ühe kuu üüri ettemaks ja maakleri vahendustasu, mis on võrdne ühe kuu üüriga.
Võimalus üürida tagatisrahata läbi Rendin.ee portaali.

Otsime kohusetundlikku üürilist, kes hoiaks korterit nagu oma kodu.
Korter on koheselt vaba sissekolimiseks.


Väikesed lemmikloomad on omal vastutusel teretulnud.

Lisaandmed:

Roland Kore

+3725029753
roland@prisma.ee