Pärnu mnt 137

Kesklinn, Tallinn

Müüa 266500€
3 Tuba
61.60
15/16 Korrus
2024

Kirjeldus:

Oled otsimas uut ja ägedat kodu keskinnas?

Müügile on tulnud uus ja just valminud kaasaegne korter VEKTORI majas Pärnu mnt 137, mis pakub äärmiselt mugavat elukeskkonda. See korter on ideaalne valik kiire elutempoga äriinimestele, kesklinna melu nautivatele peredele, paaridele ja investoritele, pakkudes mugavat liikumist ning käejala juures olevaid teenuseid ja võimalusi.

Korter asub 15, korrusel, kus on imelised vaated!

Korteri ostuhinnale lisanduvad garaažis olev soe parkimiskoht hinnaga 24 000€, parimiskoht parkimismajas 12 500€ ning panipaik hinnaga 7000 eurot. Lõplik korteri hind koos kahe parkimiskoha ja panipaigaga 310 000 eurot.

Kaks magamistuba, köök-elutuba koos rõduga. Korteri planeering pakub privaatsust, magamistoad asuvad erinevates tsoonides. Ideaalne kodukontoriks – väiksem magamistuba sobib hästi ka kabinetiks.

Siseviimistlus
* Kalasaba tammeparkett
* Parketi toonis siseuksed ja põrandaliistud
* Esiku põrandal pruunikas terratso/kivi mustriga plaat
* Duširuumi põrandal ning seinas helepruun terratso/kivi mustriga plaat

Funktsionaalne ja stiilne sisu
VEKTOR pakub esinduslikku arhitektuuri, valgusküllaseid panoraamvaateid ja ajatut siseviimistlust, luues hubase ja koduse keskkonna. Korterid on kõrgete lagede, suurte akende ja imeliste vaadetega südalinnale, merele, Ülemiste järvele ning ohetavale Kristiine aedlinnale.

Mugavused ja turvalisus
Kortermaja sissepääsud asuvad äripindadest eraldi trepikodades ning neil on eraldi liftid. Parkimismajad on samuti eraldatud, pakkudes kohti ka elektriautode omanikele.
Hoone sees on kaasaegne ja multifunktsionaalne keskkond, mis on mugav, elegantne ja ökonoomne.

Katusterrass – roheline oaas linnamelus. Seda lihtsalt pead oma silmaga nägema!
Hoone sisehoovi ja parkimismaja katusele rajatakse maastikuarhitektide loodud 1500 m² suurune haljastatud katuseaed, mis sisaldab:
* Privaatsed puhkealad laudade ja toolidega
* Eraldi peenarde ala koos viljapuudega
* Grilliala pere ja sõpradega aja veetmiseks
* Pinksilaudadega aktiivsema ajaveetmise ala
* Päevitustoolid mõnusaks äraolemiseks
* 2 iluaia osa koos rippkiigega ja palju muud

Küttesüsteem ja turvalisus
VEKTOR kasutab kaugkütet, korterite ruumitemperatuurid on reguleeritavad termostaatidega. Kõikides korterites on lokaalsed jahutuseadmed. Iga korter, äripind ja panipaik on eraldi valvestatav ning turvaseadmete kaabeldus on teostatud. Hoone varustatakse video-fonolukuga ning korterites on videopaneelid. Hoone perimeeter, parkla korrused ja üldalad on videovalve valmidusega. Korterid on varustatud automaatse tulekahju signalisatsiooniga.

Nutikodu lahendused
Kõikidesse korteritesse paigaldatakse nutikodu lahendus, mis sisaldab kütte, jahutuse ja ventilatsiooni juhtimist, fonosüsteemi pilti ja heli, elektri, kütte ning vee näitude jälgimist. Arvestite näitude igakuine lugemine on automaatne ning info edastatakse otse maja haldurile. Kõiki funktsioone saab juhtida ja jälgida korterisiseselt monitorilt või interneti kaudu.

Jätkusuutlik arendus
VEKTOR püüab saavutada LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) GOLD sertifikaadi, mis on rahvusvaheline tunnustus keskkonnasäästlikkuse ja jätkusuutliku arengu eest. Sertifitseerimisprotsess on käimas ja sertifikaat väljastatakse pärast hoone valmimist.

Parkimine
Maa-alusel korrusel asuv garaaž on aastaringselt soe ning kõik parkimiskohad on elektriautode laadimiseks valmis. Parkimismajas on elektriauto laadija kaabeldus valitud kohtadel.

Helista ja tule tutvu selle äärmiselt ägeda, kaasaegse ja mugava korteriga!

Lisaandmed:

Garaaž 1 m2
Suletud rõdu
Lift
Parkett
Pakettaknad
Eraldi toad
Terrass 1 m2
TV
Kõrge lagi
Uus elekter
Saematerjali ruum
Maa-alune garaaž
Dušš
Uus kanalisatsioon
Keskküte

Roland Kore

+3725029753
roland@prisma.ee