Ao tn

Kesklinn, Tallinn

Сдача в наём 299.00€
2 Комнат
32.0
-1/3 Этаж

Описание:

KORTER
Valgusküllane korter asub 3-korruselise maja -1. korrusel, korteri aknad avanevad hoovi ja vähese liiklusega Ao tänava poole. Korteri koosseisu kuulub: esik, 1 WC, 1 eraldi duširuum, köök, 1 elamis-magamistuba. Soojust annab korterisse kaasaegne puuküttega ahi, mis on ühendatud boileriga ja millest suunatakse vesi nii radiaatoritesse kui ka tarbeveeks. Külm tarbevesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Korter antakse üürile piltidel oleva mööbliga.

MAJA, PARKIMINE JA ÜMBRUSKOND
Majas tegutseb aktiivne korteriühistu.
Parkimine maja ümbruses vastavalt kesklinna tsoonile(Registreeritud elanikule 10€ / kuus).

Jalutuskäigu kaugusel asub Kassisaba pood, Kristiine kaubanduskeskus jääb kuni 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele.
Kassisaba on miljööväärtuslik piirkond, kus toimib aktiivne kogukonnaselts, korraldatakse Kassisaba päevi ja ühisüritusi. Kassisaba on rahulik ja turvaline piirkond. Majast mõne minuti kaugusel on trolli- ja bussipeatused, Šnelli- ja Hirvepargis on suurepärased sportimisvõimalused ning Falgi pargis mahukad mänguväljakud lastele. Väike Ao tänav on Kassisaba asumi üks hinnatumaid ja terviklikemaid tänavaid.
Ühelt poolt miljööväärtuslik Kassisaba põrkub kokku teiselt poolt urbanistliku Paldiski maantee ja Telliskivi piirkonnaga. Kiires igapäeva tempos avaneb siit kerge ligipääs Toompeale ja kesklinnale, kuhu on koondunud nii kaubandus, äritegevus kui ka vaba aja veetmise võimalused.

LEPINGU SÕLMIMINE JA KÕRVALKULUD
Üürilepingu sõlmimisel kuulub tasumisele: esimese kuu üür, tagatisraha ühe kuu üüri summas ning lepingutasu 220€ (Lisandub km. 20%).
Kommunaalkulud on madalad: Suvel peaaegu olematud, eelmise talve elektrikulu oli ca 80€, millele lisandub küttepuude hind.

Huvi ja küsimuste korral võtke ühendust!
Jürgen H.

Дополнительные данные:

Кухонная мебель
Холодильник
Дровяное отопление
Отдельный туалет и ванная
Душ
Бойлер
Помещение для пиломатериала
Закрытый забор
Mебель
stove_stove_wooden

Jürgen Hintsov

53453804
jyrgen@prisma.ee