Kinnisvarateenused

Meil töötavad kogenud kinnisvara spetsialistid, kes tulevad edukalt toime ka kõige keerulisemate tehingute läbiviimistega

Investeeringute juhtimine

Kui olete huvitatud oma investeeringute laiendamisest, siis ootame Teid esmasele nõustamisele

Konsultatsioon

Tulge tasuta esimesse konsultatsiooni, et leida Teile sobivaim lahendus

Kinnisvarateenused

Meil töötavad kogenud kinnisvaramaaklerid, kes tulevad edukalt toime ka kõige keerulisemate tehingute läbiviimistega. Võite julgelt pöörduda kõikide kinnisvaraküsimustega meie meeskonna poole. Selgitame välja Teie soovid ning koostame plaani eduka tulemuseni jõudmiseks. Nõustame Teid terve protsessi vältel ning lahendame professionaalselt kõiki tekkivaid küsimusi. Tulge tasuta esimesse konsultatsiooni, et leida Teile sobivaim lahendus.

Teil on kinnisvara - meil on kliendid

Meie kinnisvara spetsialistid on Teile abiks kui soovite oma korterit müüa. Koostame Teie kinnisvarale korrektse müügianalüüsi. Fotografeerime Teie vara ning koostame esindusliku reklaami. Otsime aktiivselt Ostjaid ja teeme otsepakkumisi meie klientidele ning töötame koos teiste kinnisvarabüroodega. Kogume osapooltelt kõik vajaminevad andmed ning organiseerime kiire ja eduka tehingu toimumise.
Konsulteerime Teid ostutehingu korrektse toimumiseni. Koostöös kliendibaasi ning teiste maakleritega aitame leida sobiva objekti ja teha hinnaanalüüsi.
Kogume tehingu jaoks kõik vajalikud andmed. Valmistame ette korrektse üürilepingu ning korraldame kiire üüritehingu toimumise.

Tulge tasuta esimesse konsultatsiooni

Võta ühendust

Investeeringute juhtimine

Kui olete huvitatud oma investeerimisest kinnisvarasse, siis ootame Teid esmasele nõustamisele. Meil on võimekas meeskond, kes saab aidata Teil leida parimaid lahendusi oma raha kasumlikul paigutamisel kinnisvarasse.

Detailplaneeringute nõustamine ja korraldamine

Ehitushangete nõustamine ja korraldamine

Kinnisvara arenduste nõustamine ja korraldamine

Arendusprojektide analüüs ja tasuvusuuring