Firma ajalugu

Prisma Kinnisvarad tegutseb 1995. aastast. Meie poolt on välja arendatud mitmed esinduslikud korterelamud Tallinna kesklinnas, Lasnamäel, Kalamajas, Nõmmel ja mujal. Peame lugu ajaloolisest arhitektuurist ning tunnetame detailideni hoonete ajaloolise väärtusega kaasnevat isikupära. Järgime piirkonna miljööväärtuslikku tausta eesmärgiga tagada järjepidevus ja tuua möödunud aegade väärtused tänasesse päeva kaasaegses kvaliteedis.

Vaata kõiki müüdud arendusprojekte

Tegevusvaldkonnad

Ettevõtte tegevus hõlmab elamuotstarbelisi kinnisvarateenuseid: ost, müügikorraldus, üür, hindmine, nõustamine ja asjaajamine. Teostame professionaalset kinnisvarainvesteeringute juhtimist: arendusprojekti analüüs, juriidika, rahavood, finantseerimine. Konsulteerime ja lahendame vaidlusküsimusi: mõttelised osad, kasutuskord, keerukad kinnisvaratehingud.

Meie väärtused

Prisma Kinnisvarade tegevus rajaneb professionaalsusel. Hindame kõrgelt meie inimesi ja pikaajalisi kogemusi kinnisvara valdkonnas. Riiklikku kutsetunnistust omavate spetsialistidega tagame teenuse kvaliteedi ja kompetentsed lahendused

Pakume alati kliendisõbralikku ja usaldusväärset teenindust. Läbi tugeva ja professionaalse meekonna saame ja suudame pakkuda mittestandardseid lahendusi ning isiklikku lähenemist igale kliendile ning tema soovile.

Kinnisvarateenused

Meil töötavad kogenud maaklerid, kes tulevad edukalt toime ka kõige keerulisemate tehingute läbiviimistega

Investeeringute juhtimine

Kui olete huvitatud oma investeeringute laiendamisest, siis ootame Teid esmasele nõustamisele

Konsultatsioon

Tulge tasuta esimesse konsultatsiooni, et leida Teile sobivaim lahendus

Meie inimesed

Kristiina Nikolajeva

Kinnisvaraspetsialist

+372 580 515 36
kristiina@prisma.ee

Anastassia Kalinina

Kinnisvaraspetsialist

+372 580 132 68
anastassia@prisma.ee

Tatjana Jemeljanova

Kinnisvaraspetsialist

+372 581 386 39
tatjana@prisma.ee

Peep Koitlepp

Kinnisvaramaakler

+372 525 02 45
peep@prisma.ee

Jelena Kärner

Kinnisvaraspetsialist

+372 556 939 97
jelena.karner@prisma.ee

Jürgen Hintsov

Kinnisvaraspetsialist

+372 534 538 04
jyrgen@prisma.ee

Tiiu Mesipuu

Kinnisvaraspetsialist

+372 562 235 70
tiiu@prisma.ee

Roland Kore

Tegevjuht

+372 552 8598
roland@prisma.ee

Artur Laast

Investeeringute juhtimine

+372 501 3196
artur@prisma.ee